BİM Düdüklü Tencere Seti İncelemesi

BİM Düdüklü Tencere Seti İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 9 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

17 Ağustos 2018 tarihli BİM aktüel kataloğuna göz attığımızda özellikle hanımlar tarafından ilgi toplayan düdüklü tencere seti karşımıza çıkıyor. 304 kalite paslanmaz çelikten üretilen düdüklü tencere seti ekstra cam kapağa sahip. Bu sayede pişirdiğiniz yemeklerin pişip pişmediğini daha rahat anlayabileceksiniz. 

Modern görünümü ve geniş hacmi bulunan düdüklülerden biri 5 litre diğeri ise 7 litre. Bu kapasiteyle istediğiniz yemeği rahatlıkla ailenize yetecek kadar pişirebileceksiniz. 

Sitemize gelen mesajlardan çoğunda düdüklü tencere setinin incelenmesi talep edildi. Bizde bu kapsamda anlatalım dedik. Düdüklü tencere satın alırken birkaç şeye dikkat etmeniz gerekiyor. 2018 yılının Ağustos ayında olduğumuz şu dönemlerde düdüklüler için cam kapaklar önemli. Çünkü emaye kapaklar artık çok geride kaldı. Cam kapak sayesinde daha rahat pişip pişmediğini anlayabiliyoruz.

Diğer dikkat etmemiz gereken konu tutmak için koyulan kol olmaktadır. Görünüm açısından önemli olan bu kol BİM’de yer alan düdüklü tencere setinde kırmızı renkte ve uzun bir şekilde tasarlanmış. Bu sayede rahatlıkla kavranabilmektedir. 

Dış rengi, üretildiği malzeme de yine önem taşıyor. Herhangi bir şekilde soyulma, yıpranma gibi durumlar meydana gelmesin istiyorsanız, üretildiği malzemeye de dikkat etmelisiniz. BİM Düdüklü tencere seti 304 Kalite Paslanmaz Çelikten üretildiği için böyle bir sıkıntınız olmayacaktır.

BİM Düdüklü Tencere Seti İncelemesi

89.90 TL’ye satılan düdüklü tencere seti peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte geliyor. Eğer almak istiyorsanız ek faiz ödemesi yapmadan aynı fiyata taksitli bir şekilde alabilirsiniz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com