BİM Drone Corby İncelemesi

BİM Drone Corby İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 6 Eylül 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

14 Eylül 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunda yer alan Drone, BİM Aktüel takipçilerini şaşırttı. Çok uygun fiyatla satılan Drone çekim yapabiliyor fakat görüntü kalitesinin çok düşük olduğunu söyleyebiliriz. Çok uygun fiyatlı olduğundan dolayı fazla bir görüntü kalitesi beklemekte saçma olur zaten.

Drone’un uçmadan sabit olarak bulunduğu ağırlık 125 GR. Uçarken ise ağırlığı yer çekiminden ve basınçtan dolayı 150 GR’a çıkıyor. Yani çok yüksek bir ağırlığının olduğu söylenemez. Sarı ve siyah renklerden meydana gelen Drone’un yine kumandası da sarı ve siyah renklerde tasarlanmış diyebiliriz.

Drone kumandayla kontrol edilebildiğinde kumandanın yer aldığı konumundan 70 metre ileri, geri, yukarı veya aşağı gidebiliyor. Eğer kontrolü telefonla yapmak isterseniz bu uzaklık 20 metreye kadar düşüş gösteriyor.

Drone’u uçurmaya başladınız. Peki ne zaman şarjı bitecek? Full kullanımda en fazla 8 dakikaya kadar uçabilen Drone, 3.7 V’luk 480 mAh bataryaya sahip. Kendi cihazıyla şarj ettiğinizde bataryanın tamamen dolması yaklaşık olarak 45 ila 60 dk aralığında değişiyor. Yani en fazla 1 saatte şarjı ful doldurabiliyorsunuz. 6 Kanallı 2.4 gHz kumandası bulunan bu üründe Otomatik pilot sistemi de var. Peki nedir bu otomatik pilot sistemi? Yani Drone otomatik olarak iniş, kalkış yapabiliyor. Bu sayede iniş veya kalkış anında sağa sola çarpma, düşme gibi sorunlar söz konusu olmuyor. Fotoğraf ve video çekebilen ürün, yazının başında da bahsettiğimiz gibi çok net fotoğraf veya video çekimi yapamıyor fakat fiyatına göre çok iyi diyebiliriz. Çünkü bu fiyata çekim yapamayanlar satılıyor.

BİM Drone Corby İncelemesi

Ürün 179.00 TL karşılığında satılıyor. Bonus World ve Maximum kartlarına peşin fiyatına 6 taksit yapılıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com