BİM Dijitsu Mini Buzdolabı İncelemesi

BİM Dijitsu Mini Buzdolabı İncelemesi
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 13 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Dijitsu marka mini buzdolabı 29 Haziran’dan itibaren tüm BİM mağazalarında yerini alacak. 299.00 TL’lik fiyatıyla rakiplerinden öne çıkan Dijitsu Mini Buzdolabı, ofisler, bağ evleri ve bekar evleri için ideal bir buzdolabı olarak ön plana çıkıyor.

38 desibel sesiyle, neredeyse duyamayacağınız kadar az ses çıkarıp, rahatsız etmeyen 220- 240 V gücündeki Çevreye duyarlı R600a soğutucu gazı bulunan Mini Buzdolabı, eğer buzdolabına fazla yiyecek koymayan biriyseniz size yetecektir.

Peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunan buzdolabı, sadece soğutma yönünden değil aynı zamanda dekor açısından da mutfaklarınızı süsleyecek. Sade beyaz renkteki mini buzdolabı yiyeceklerinizin kısa vadede bozulmasını önleyerek soğutucusuyla daha uzun ömür katmaktadır.

Dijitsu markası fazla bilinen bir marka değil fakat daha önceden aktüel ürünler listesinde yerini almıştı. Daha önceden ürünü alanların yorumlarına göz gezdirdiğimizde, çoğunluğun pişman olmadığını ve ürünün kaliteli olduğunu gözlemledik.

Soğutucu açısından size hiçbir sorun çıkarmayacak ve memnun edecektir. İçecekleriniz ve yiyecekleriniz o konuda sıkıntısız ve sorunsuz bir şekilde bozulmadan daha uzun süreler duracaktır.

BİM Dijitsu Mini Buzdolabı İncelemesi

43-37-63 cm uzunlukları bulunan mini buzdolabı, ofisler için daha ideal duruyor. Daha çok içecek amacıyla tercih edilen bu buzdolapları otellerde sıkça kullanılıyor. Aynı zamanda 299.00 TL’lik fiyatıyla rakiplerine kıyasla kendini ön plana çıkarıyor.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com