BİM Dijitsu Ayaklı Vantilatör İncelemesi

BİM Dijitsu Ayaklı Vantilatör İncelemesi

6 Temmuz 2018

BİM 6 Temmuz 2018 Aktüel kataloğunda yer alan ürünlerden biride Dijitsu markalı Dijitsu VN14 modelindeki ayaklı vantilatör olarak ön plana çıkıyor. Yüksek performans ve sessiz motor özelliklerine dikkat çekilmek istenen vantilatörün detaylı incelemesine geçelim;

Boyut

18" yani 40 cm'lik başlığı bulunan ayaklı vantilatör, ofiste ya da evde serinlemeniz için yeterli olacak ve performans olarak sizi memnun edecektir. Çünkü 40 cm'lik boyuyla daha geniş kapsamlı hareket edip, güzel rüzgar verecektir.

Güç

50 Watt'lık güçle çalışan ayaklı vantilatör, bu sayede yüksek performans üretmekte olup, klima kadar etkili olmasa da birnevi klima kadar içerinin soğumasına vesile olacaktır. Bildiğiniz gibi klimalar içerideki havayı dışarıya, dışarıdaki sıcak havayı ya da soğuk havayı tam tersi ısıyla içeriye vermektedir. Fakat vantilatörler sadece rüzgarla serinlik sağlamaktadır.

Zaman Ayarlı

120 dakika zaman ayarı bulunan vantilatörü gece uyurken açık unutmamak için zaman ayararını açabilirsiniz, ya da yerinizden kalkmak istemiyorsanız yine 120 dakikalık zaman ayarını kullanabilirsiniz. Bu sayede 2 saat boyunca çalışacak olan vantilatör, 2 saat sonra otomatik olarak kendini durduracaktır. 

Hız Ayarı 

Düşük - orta - yüksek olmak üzere 3 farklı kademedeki hız ayarı, sizin serinlik ihtiyacınıza göre seçilebilir. Yüksekte kullanmanızı pek tavsiye etmiyoruz, çünkü vantilatör çarpması kötü bir durum ve hastalandırabiliyor. Bu yüzden ortada kullanmak sağlığınız için en faydalısı diyebilirim.

Pervane 

5 kanallı pervanesi sayesinde daha çok rüzgar hissiyatı veren ayaklı vantilatör, ayarlanabilir başlığa sahip. Bu sayede yukarı, aşağı, sağ sol yapabilirsiniz. Böylelikle eğer direkt olarak yüzünüze vurmasından rahatsız oluyorsanız, biraz yana çevirerek önünüzden esmesine izin verirsiniz.

Garanti

Ürün 2 yıl boyunca garantiyle birlikte geliyor. Herhangi firma kaynaklı sorunda garanti kapsamında ürününüz onarılıyor. 

BİM Dijitsu Ayaklı Vantilatör İncelemesi

Fiyat

6 Temmuz'dan itibaren tüm BİM mağazalarında bulabileceğiniz ayaklı vantilatör 1 ay boyunca 89.00 TL karşılığında alıcı bulacak. 

Etiketler : Aktüel