BİM Çok Amaçlı 4’lü Banyo Rafı İncelemesi

BİM Çok Amaçlı 4’lü Banyo Rafı İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 26 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM, her kesimden her ihtiyaca uygun ürünleri aktüel kataloglarında haftalık olarak yayınlıyor ve mağazalarında uygun fiyatla tüketicilerle buluşturuyor. Bu ürünler arasında yer alan Çok amaçlı 4’lü banyo rafı hem görünüm hem de kullanış açısından sizleri memnun edecek bir ürün olarak duruyor. 

1.Sınıf MDF Hammadde

1.sınıf MDF hammadeden üretilen ürün, sağlık açısından herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Aksi takdirde kalitesiyle birlikte banyolarınızda çok kararlı bir şekilde duruyor. Görünümü, dekorasyonunuza olan uyumu ve kullanışı açısından mükemmel diyebileceğim bir ürün. 

Sade beyaz renkten oluşturulan ürün, siyah, kırmızı, gri, turuncu, mavi, mor, lacivert, bordo gibi renklerin tamamıyla uyum içerisinde olacağından dolayı her banyo dekorasyonunda kendini çok güzel bir şekilde gösterecektir.

4 Raf

4 rafı bulunan ürüne, terlik, havlu, bornoz, biblo, süs, çiçek gibi birçok malzeme koyabilirsiniz. Bu sizin tamamen kullanış amacınız ve zevkinize bağlı olarak değişim gösterecektir. 

Demonte

Ürün demonte bir şekilde satılıyor. Yani siz evde kendiniz montajlayacaksınız. Sökülür – takılır şekilde üretilen bu ürünün montajlanması sizi korkutmasın. Çok kolay bir şekilde montajlanabilir. Kullanma kılavuzunda yazan talimatları uyguladığınızda, bir bakmışsınız ürünü kurmuşsunuz havası oluşacaktır. Bu yüzden demonte olması sizi korkutmasın. Zaten piyasadan hazır bir şekilde alabileceğiniz bu ürünlerin neredeyse tamamı demontedir. 

Fiyat

Banyolarınıza renk katacak olan bu ürünün fiyatı 89.00 TL olarak belirlenmiş durumda. Peşin fiyatına kredi kartına 6 taksit imkanı da yine ürünle birlikte geliyor. Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • GÜLTEN AYDINLI :

    31 Mayıs 2018-10:31

    ÇEKMECELERİN İÇİ GÖRÜNMÜYO NASIL ACABA AÇIK GÖRÜNTÜSÜ YOKMU

Tema Tasarım | Osgaka.com