BİM Çocuk Oturaklı Klozet Kapağı İncelemesi

BİM Çocuk Oturaklı Klozet Kapağı İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 24 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 3 Ağustos 2018 aktüel kataloğundaki Klozet Kapağı Çocuk Oturaklı, çocuklar için çok güzel bir ürün olarak ön plana çıkıyor.Uygun fiyatıyla birlikte özellikle çocuklu ailelerin dikkatini çeken bu ürün kalite konusunda herhangi bir bilgi vermemizi desteklemiyor. Çünkü hangi marka tarafından üretildiği bilinmiyor.

Çocuklarımız klozetlerde otururken küçük oldukları için problem yaşıyorlar. Bu yüzden çocuklar için özel klozet kapakları üretiliyor. Fakat bu BİM’de satılan klozet kapağı çocuklar için ayrı bir ürün değil. Hem normal, hem de çocuklar için farklı farklı 2 adet klozet kapağı bulunuyor. Aynı sisteme bağlı olan bu ürün, ister çocuk kapağını açmanızı, istersenizde erişkin kapağını açmanızı sağlıyor.

Eğer çocuklarınız klozete oturmakta zorluk çekiyor ve küçük geliyorlarsa sizin çocuklar için özel üretilen klozet kapaklarınızdan almanız şart. Bunun başka bir çözümü yoktur. İlla alacaksınız. Nereden alacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Fakat ben BİM diyorum. Çünkü fiyatı çok uygun. Kalitesini bilemiyoruz ama fiyat konusunda rakiplerini çok geride bıraktığı açık bir şekilde ortada. 

BİM Çocuk Oturaklı Klozet Kapağı İncelemesi

Çocuk oturağını kullanmadığınız zaman kapağın içerisinde saklayabiliyorsunuz. Yani hem görüntü kirliliği hem de sizlere kullanım zorluğu yaşatmıyor. Şuan yeni yapılan evlerin neredeyse tamamında alaturka tuvalet devri bitiyor klozet devri başlıyor. O yüzden çocuklara yönelik üretilen bu ürünü almanızda faydar var. Fiyatı 19.50 TL .Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • Deniz Özakman :

    6 Haziran 2018-16:52

    Yeşilyurt uluonder ,merkez camı ve çiflikcami şb lerine gelmedi. Sorunca yazlık bölgelere gidiyor diyorlar burdakiler Denize gitmiyor mu

Tema Tasarım | Osgaka.com