BİM Çevirici Oto İnverter 12V – 220V İnceleme ve Yorumları

BİM Çevirici Oto İnverter 12V – 220V İnceleme ve Yorumları
Editör: Hasan Aker Aktüel 25 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Ülkenin en büyük market zinciri olmak amacı ile sıkı bir çalışma temposu ile faaliyetlerine devam eden BİM mağazaları her hafta yayınladığı aktüel kataloğu geleneğini bu hafta da bozmayarak 8 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunu geride bıraktığımız saatler içerisinde duyurdu. Yayınlanan bu BİM 8 Haziran Aktüel Kataloğunda üst kısımda belirtmiş olduğumuz gibi yine belirli alanlarda yoğunluk gösterilerek araç ürünleri ile plaj ürünleri grubunda ağırlıklı olarak ürün temini yapılmış. Şimdi daha fazla vakit geçmeden bu ürünlerden birini seçerek teknik detaylarına göz atalım.

Çevirici Oto İnverter 12V – 220V

Araçlarını sevdiği kadar araçları ile çıktıkları uzun yolculuklarda ve ailecek gittikleri pikniklerde keyif yapmayı da seven kişiler için 220 V ile çalışan ürünleri kolay ve güvenli bir şekilde aracınızda çalıştırmak için Çevirici Oto İnverter 12 V – 220 V ürünü sizlere yardımcı olmaya geliyor. Çevirici Oto İnverter 12 V – 220 V ürünü ile ilgili teknik bilgiler alt kısımda maddeler halinde yer almaktadır.

300 Watt

Çevirici Oto İnverter 12 V – 220 V ürünü kullanım kapasitesinin üst sınırı olarak 300 Watt güce sahiptir.

12V Giriş

Çevirici Oto İnverter 12 V – 220 V ürünü adından da anlaşılacağı üzere aracınızın aküsünden 12 V kapasitede güç alarak bu gücü çevirmektedir.

220V Çıkış

Üst kısımda bahsettiğimiz gibi aracınızın aküsünden 12V olarak aldığı gücü çeviren Çevirici Oto İnverter 12 V – 220 V ürünü 220V standart şebeke elektriği çıkışı vermektedir.

BİM Çevirici Oto İnverter 12V – 220V İnceleme ve Yorumları

Koruma Sistemi

Çevirici Oto İnverter 12 V – 220 V ürünü aracınız hareket halinde iken kullanıldığı zamanlarda meydana gelebilecek büyük güç dalgalanmaları durumunda kısa devre, yüksek ısı, yüksek akım ve düşük voltaj gibi olumsuz etkilerden zarar görmemesi için özel bir koruma sistemine sahiptir.

5V USB Çıkışı

Çevirici Oto İnverter 12 V – 220 V ürünü normal 220V çıkışının yanı sıra akıllı cep telefonlarınız ya da fotoğraf makineleriniz gibi küçük cihazları şarj edebilmeniz için 5V çıkış gücüne sahip bir USB çıkışı ile donatılmıştır.

Aksesuarlar

Çevirici Oto İnverter 12 V – 220 V ürünü kullanımı için gerekli olan iki adet akü pabucu ile bir adet çakmak soketi ile birlikte gelmektedir.

Siz de bu ürünü aracınıza yerleştirerek keyifli yolculuklara çıkmak istiyorsanız kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile sadece 89,00 TL ödeyerek bu ürüne sahip olabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com