BİM Belderia 26 Jant Bisiklet İncelemesi

BİM Belderia 26 Jant Bisiklet İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 24 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM Mağazalarına 3 Ağustos 2018 tarihinden itibaren gelecek olan Belderia markalı 26 jantlı bisiklet sıcak yaz günlerinde bisiklet aktiviteleri için size eşlik edecek. 21 vitesli bisikletle yokuş yukarı veya bayır aşağı inerken hiçbir şekilde zorlanmayacak, 1. viteste çok rahat bir şekilde yokuş çıkarken, 21.viteste çok rahat bir şekilde pedar çevirerek yokuş inebileceksiniz.

26 İnçlik Çelik Kadro

Tamamı çelik olan 26 inçlik kadrosuyla düşme, kaza gibi durumlarda kadroda herhangi bir şekilde kopma söz konusu olamaz. Yamulma, yıpranma büyük kazalarda kaçınılmazdır fakat kopma diye bir sorununuz olmaz. 

26 İnçlik Amortisörlü Maşa

26 inçlik amortisörlü maşasıyla da çukurlara girdiğinizde, yüksek bir yerden atladığınızda ya da etkinlikler kapsamında merdivenden veya dağdan iniş yaptığınızda çok fazla düşme hissi yaşamayacak, normal bir yoldan geçmiş gibi çok az bir hissiyat yaşayacaksınızdır. Belderia’nın amortisörleri çok övülüyor.

Alüminyum 26 Jant

Alüminyum jantları sayesinde de yine jantlarda yamulma ya da paslanma gibi durumlar çok zor. Bisiklet kullanıldığı takdirde jantlarda herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir (düşme, kaza gibi durumlar hariç) . 26 jantlı bu bisiklet çok yüksek ağırlıklarda zorlanacaktır. İdeal ağırlık ise 90 KG’a kadardır. Fazlası bisiklet için zararlı olabilir.

Reflektörler

Bisikletin ön yüzünde ve arka tarafında yine jantlarda reflektörler yer alıyor. Bu reflektörler sayesinde akşam arabaların ışığı yansıma yapıyor ve araçlar tarafından farkedilmeniz daha kolay bir hal alıyor. Kurulumu ücretsiz olan 2 yıl boyuncada garanti kapsamında tutulan Belderia markalı bu 26 jant bisiklet peşin fiyatına 6 taksitle de satılabiliyor.

BİM Belderia 26 Jant Bisiklet İncelemesi

Fiyat

Fiyatı ise 299.00 TL. 6 taksit yaptırarak aynı fiyatı taksitli bir şekilde daha düşük ücretlerle ödeyebilir, ödeme zorluğu yaşamazsınız. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com