BİM Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge İncelemesi

BİM Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 7 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 10 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda yer alan Arnica markalı Cyclone elektrikli süpürge, özellikle kadınlar tarafından sık bir şekilde soruluyor. Bizde bu yazımızda elimizden geldiği kadar ürünle ilgili bilgi aktarımında bulunacağız.

10 Ağustos 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunun gözde ürünlerinden olan Arnica’nın Cyclone markalı Elektrikli Süpürgesi A sınıfı enerji sınıfına mensup diyebiliriz. Ürün 750 Watt güce sahip. Bu gücü sayesinde, temizlik yaparken “elektrikli süpürge çekmiyor, toz kaldı almıyor, başlığı çıkarmam lazım” gibi sorunlarınız artık tarihte kalıyor. Ev içerisinde oluşabilecek “NORMAL” anlamdaki tüm çöp ve tozları rahatlıkla çekecektir. 

75 dBa’lık ses seviyesiyle çok sessiz olmasa da yine de sessizliğini koruyan elektrikli süpürge sayesinde artık evde biri uyurken çalıştırmama gibi bir sorunsal meydana gelmiyor. Bunun yanı sıra, sesten dolayı baş ağrısı gibi durumlar da tamamen ortadan kalkıyor. 

Ürün sadece kendisini getirmiyor. Aynı zamanda ürünün yanında dar uçlu bir boru geliyor. Bu boru sayesinde temizlenmesi zor, büyük aparatın girmediği yerleri temizleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda koltuk temizleme aparatı, perde fırçası ve aksesuar askısı da yine ürünle birlikte gelen diğer ekler diyebiliriz.

Bu çok fonksiyonlu ve her şeyin düşünülerek tasarlandığı üründe Yıkanabilir AFS filtre bulunuyor. Bu sayede filtre tıkanıklığı, güç kaybı ve performansda herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Tek yapmanız gereken temizlikten sonra filtre yıkamasını ihmal etmemek.

2.5 litrelik toz haznesi bulunan elektrikli süpürgede, 4 odalı bir evi ortalama olarak 2 kez temizleyebilir ve toz haznesini boşaltmaya gerek duymazsınız. Eğer takıntılı biriyseniz diyecek bir şey yok fakat. Normal olarak boşaltmazsanız da güç kaybı ve çekişte sıkıntı yaşanmaz.

BİM Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge İncelemesi

Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. 299 TL’lik fiyatla BİM’e gelecek. İsterseniz peşin 299 TL yerine. Yine hiç faiz ödemeden 6 taksit yaptırabilirsiniz. BİM Peşin fiyatına taksit yapıyor, ek vade için ücret almıyor. Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com