BİM Araç İçi Mini Soğutucu İncelemesi

BİM Araç İçi Mini Soğutucu İncelemesi

20 Temmuz 2018

BİM 20 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan Araç İçi Mini Soğutucu, incelenmesi en çok istenen ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Sıcak yaz günlerinde ısınmasını istemediğiniz yiyecek ve içecekleriniz için araba içerisinde alternatif olarak ön plana çıkan bu soğutucu çok işinize yarayacak.

12V Araç Çakmak Girişi

Aküden veya herhangi bir şekilde bir yerden elektrik çekme ve montajlama gibi bir derdiniz yok. Bu araç içi mini soğutucu aracınızın 12V'lık çakmaklık girişine takıldığında otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Ayrıca çok fazla enerji harcamadığı için aracınızın aküsünün ömründe herhangi bir düşüş de yaşatmıyor. Bu sayede sanki hiç ek bir cihaz takmamış gibi yolculuğunuza devam edebilirsiniz. 

24 Litre Hacim

Bir mini soğutucu için 24 litre hacmin çok büyük bir alan olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede soğutucunuzun içerisien birçok ürün yerleştirebilirsiniz. Dondurmayı mı koysam yoksa suyu mu? Çikolata eriyecek ama tavuk bozulur gibi dertleriniz yok. 24 litrelik geniş iç hacmiyle istediğinizi soğutucunun içerisine yerleştirebilirsiniz.

Piknik İçin Muhteşem Bir Ürün!

Özellikle piknik yapmayı seviyorsanız ve piknik yapmaya gittiğiniz alan uzaksa suyun veya içeceklerin ısınmasından dolayı şikayetçisinizdir. Eğer böyle bir durumla karşılaşıyorsanız bu ürünü alarak içeceklerinizin ısınmasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda et, tavuk gibi çabuk bozulan yiyeceklerin de tatlarının sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda uzun yol şoförleri için de gerekli olan bu mini soğutucu yine uzun yol şoförlerinin içeceklerinin ısınmaması için gerekli. Çoğu zaman yolda su bulmak zor oluyor, bundan dolayı özellikle sıcak günlerde soğuk su arayışı meydana çıkıyor. Fakat bu ürünle artık o arayışta ortadan kalkıyor.

Alınır mı, Alınmaz mı?

Eğer ihtiyacınız varsa alınır hemde koşa koşa. Çünkü bu fiyata bu hacimde ve kalitede bir ürün bulmanız çok zor. 20 Temmuz tarihinden itibaren en yakın BİM mağazasından ürünü tedarik edebilirsiniz. 

BİM Araç İçi Mini Soğutucu İncelemesi

Fiyat

20 Temmuz 2018 tarihinden itibaren BİM mağazalarına gelecek olan Araç İçi Mini Soğutucu ürünü peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla geliyor. Fiyatı ise sadece 149.00 TL. 

Etiketler : Aktüel