BİM ALTUS Dik Süpürge AL614 Alesta İncelemesi

BİM ALTUS Dik Süpürge AL614 Alesta İncelemesi

20 Temmuz 2018

BİM 20 Temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer almakta olan ALTUS markalı dik süpürge AL614 Alesta çok uygun bir fiyatla alıcılarıyla buluşacak. Sınırlı sayıda gelecek olan bu ürüne sahip olmak istiyorsanız, 20 Temmuz'dan itibaren hızlı davranmalı ve hemen mağazaya giderek ürünü almalısınız. Çünkü stoklar hemen tükenebiliyor. 

A Enerji Sınıfı

A enerji sınıfına mensup olan ALTUS markalı dik süpürge rakiplerine kıyaslandığında geride kalmış gibi duruyor. Çünkü şuanda piyasada A+, A++, hatta A+++ elektrikli süpürgeler bulunuyor. Fiyatına göre iyi fakat genel duruma göre kötü demek zorundayım. 

850 Watt Güç

Size çok yüksek bir performans sunmayacak olan 850 Wattlık gücü sürekli kirlenen ve zorlu tozları bulunan evlere alınmamalı. Fakat sık sık kirlenmeyen ve kirlendiğinde çok kir olmayan evler için alınabilir. 850 Wattlık gücüyle çok yüksek bir çekim performansı sunmasa da yine sizi mağdur etmeyecek kadar temizleyecektir. 

0.6 Lt Toz Kapasitesi

Toz haznesinin küçük olması sebebiyle her temizlikten sonra toz haznesini çıkartıp çırpmak zorundasınız. Yoksa makinenin çekim gücü yavaşlayacak ve artık 10 çekiyorsa, 3 çekmeye başlayacaktır. O yüzden bu ürünü alacaksanız ilk olarak her temizlikten sonra toz haznesini boşaltın.

Çıkarılabilir Tutamak

Çıkarılabilir tutamağı sayesinde el süpürgesi olarak da kullanabilir, zorlu yerlerde rahatlıkla temizlik yapabilirsiniz. El süpürgesi kullanımı olması yine ev hanımları tarafından en çok beğenilen özelliklerden biri olarak ön plana çıkıyor.

Dar Uçlu ve Geniş Ağızlı Başlık

Dar uçlu ve geniş ağızlı başlıkları sayesinde evin her yerinde rahatlıkla temizlik yapabilecek koltukların yanlarını almak için koltukları çekmek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü bu ürün girilmesi zor her yere rahatlıkla giriyor.

2 Yıl Garanti

Ürün 2 yıl boyunca garanti altında. Firma kaynaklı her türlü sorunda sorununuz firma tarafından çözülmekte. Bu durumda içiniz rahat olsun, firmayla anlaşamasanız dahi BİM bu konuda size yardımcı olacaktır.

BİM ALTUS Dik Süpürge AL614 Alesta İncelemesi

Fiyat

99.90 TL'lik fiyatıyla satışa çıkacak olan ALTUS Dik Süpürge AL614 Alesta, sizleri memnun edecek bir ürün. Ama fiyatına göre. Genel olarak emsalleriyle kıyaslanırsa çok yüksek bir performans gösteremiyor fakat fiyatındakilerle kıyaslandığında en iyisi diyebilirim. 

Etiketler : Aktüel