BİM Akülü Araba İncelemesi

BİM Akülü Araba İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 26 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

6 Temmuz 2018 BİM Aktüel Kataloğunda yer alan Lisanslı Audi marka Akülü Araba, çocukların özellikle de erkek çocukların en çok sevdiği oyuncuklardan biri olacak. Eğer çocuğunuzu sevindirmek ve böylesine güzel bir hediye almak istiyorsanız, BİM sizin için büyük bir fırsat sunuyor. Dilerseniz akülü arabayı incelemeye başlayalım.

2 adet 6V Motor

Genel olarak akülü arabalarda Motor sayısı tektir. Fakat bu üründe 2 adet 6V’lık motor bulunuyor. Bu motorlar sayesinde hız artmıyor. Sadece dayanıklılık artıyor. Maksimum hız 5km /s’dir.

Güvenlik

Cihazda çocuklarınızın güvenliği için emniyet kemeri yer alıyor. Herhangi bir çarpma, devrilme gibi durumlarda emniyet kemeri çocuğunuzun sağlığını koruyor. Hem bu şekilde ilerde araba kullanacak olursa, emniyet kemeri alışkanlığınıda kazanmış olacaktır. 

Aksesuar

Audi A3 Sedan kasa görünümündeki Lisanslı Akülü Araba LED farlara sahip ve farlar mükemmel görünüyor. Gerçek bir arabaymış hissi yaratan farlar, çocuklarınızın en sevdiği bölüm olarak ön plana çıkacak.

Taşıma Kapasitesi

Ürün, 30 kg’a kadar rahatlıkla taşıma garantisi sunmaktadır. Yani çocuğunuz 30 kg ve altıysa bu ürünü alabilirsiniz. Ama fazlaysa almanızı tavsiye etmem. Çünkü hemen bozulabilir. Buda verdiğiniz paraya yazık demektir. O yüzden bu hususa dikkat etmelisiniz.

Hafızada 8 Farklı Müzik

Hafızasında yer alan 8 farklı müzikle, çocuklarınız çok daha eğleneceli vakitler geçirecektir. 

Kumandayla Yönetim

Cihazın en güzel özelliklerinden biride kumandayla yönetilebiliyor. Olması 2 adet AA pil ile çalışan kumandası, cihazı sizin istediğiniz gibi yönlendirmenizi sağlayacaktır.

BİM Akülü Araba İncelemesi

Fiyat 

Bu özellikleri barındıran Lisanslı Akülü Araba’nın fiyatı 499.00 TL olarak ön plana çıkıyor. 6 Temmuz’dan itibaren tüm BİM mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com