BİM 6’lı Banyo Aksesuar Seti İncelemesi ve Yorumlar

BİM 6’lı Banyo Aksesuar Seti İncelemesi ve Yorumlar
Editör: Mutlu Dinçer Aktüel 26 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 6 Temmuz 2018 kataloğunda yer alan 6’lı Aksesuar seti, özellikle dekorasyona ve görünüme önem veren hanımların dikkatini çekiyor. 6 parçalı ürün, fiyatıyla da çok uygun bir şekilde boy göstermekte. Gelin ürünün içeriğinde neler var hemen bakalım.

Tuvalet Kağıdı Tutucusu

1 adet tuvalet kağıdı tutucusunun yer aldığı sette çok modern bir tutucu bizi karşılıyor. Tamamı metal görünümününde olan ve yanlarında yuvarlak detayları bulunan tutucu, klozetlerinizle yine çok güzel uyum yaratacak.

Havlu Askısı

Hep o filmlerde gördüğünüz havlu askıları varya. İşte o askılar artık BİM’de satılıyor. Boyutu büyük, banyoda dikkat çeken ve kendini gösteren havlu askısı, yine tuvalet kağıdı tutucu gibi metal gövde ve 2 adet çıkıntılı oval detaya sahip.

Sabunluk

Yine setin içerisinde yer alan sabunluk, setle uyum içerisinde olması açısından tamamen metal görünümde ve ağır bir görünüme sahip. Çok hareketli banyolar için uyumlu olmayabilir fakat normal, ya da ağır dekorasyondaki banyolar için vazgeçilmez bir ürün olarak ön plana çıkacaktır. 

Raf

Setlerin olmazsa olmazı raflar. 1 adet de raf ürünle birlikte geliyor. Yine bu rafta metal – cam karışımı bir görüntüye sahip. Buda banyolarda dikkatleri üzerinde toplayacaktır.

Ayna – Diş Fırçalık

Ayna tamamen cam bir görünüm sunuyor. Bu sayede sadelik, banyonuzun temel unsurlarından biri olarak kendini gösteriyor. Diş fırçalık da yine diğer ürünlerle uyumlu olması açısından metal görünümüyle dikkat çekiyor. 

Fiyat

Bu setin inanılmaz fiyatı 44.90 TL olarak belirlenmiş. 6 Temmuz’dan itibaren sınırlı sayıda BİM mağazalarına gelecek bu ürünü kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com