BİM 6 Nisan Aktüel Kataloğu

BİM 6 Nisan Aktüel Kataloğu

BİM A.Ş. tarafından uzun süreden beri her hafta aktüel katalog adı altında fırsat ürünleri mağazalarda satışa sunulmaktadır. Bu ürünler pek çok alandan farklı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

BİM aktüel kataloglarında bu hafta karşımıza yeni ürünler ve yeni fırsatlar çıktı. 06 Nisan BİM Aktüel Kataloğunda bisikletten elektirikli kahve cezvesine, el blenderından su ısıtıcısına kadar farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Fakir Elektrikli Kahve Cezvesi

Kahve alışkanlığı olanlar ve kahve sevdalıları için bulunmaz bir cihaz olan Fakir Elektrikli Kahve Cezvesi BİM mağazalarında 06 Nisan 2018 tarihinden itibaren satışa sunulacaktır. BİM Aktüel Kataloğunda kendine yer edinen Fakir Elektrikli Kahve Cezvesi ürününün özelliklerinden bahsetmek gerekirse bu ürün 300 ml su alma kapasitesine sahiptir. Bu oran ile ortalama 4 fincan kahve elde edebilirsiniz. Diğer yandan ise Fakir Elektrikli Kahve Cezvesi aşırı ısınma ve susuz kalma durumları karşısında yangın çıkmasına karşı olarak bir koruma sistemine sahiptir. Bu sayede kısa sürede lezzetli kahveler yaparak keyif sürebilirsiniz. 2 yıllık garanti süresine sahip olan Fakir Elektrikli Kahve Cezvesi BİM Aktüel Kataloğunda 59,90 TL’lik satış fiyatına sahiptir.

Fakir El Blenderı

Mutfakta hanımların kurtarıcısı olan el blenderları hanımlar için büyük kolaylıklar sağlıyor. Fakir El Blenderı küçük olması ve mutfakta az yer kaplaması ile hanesine bir artı daha kazandırıyor. Teknik özelliklerine de değinmek gerekirse Fakir El Blenderı paslanmaz çelikten meydana gelen malzeme tercihi ile sağlıklı kullanım sunarken bıcakları sıcağa dayanıklıdır. Diğer yandan ise alternatif başlıkları sayesinde kahvaltınızı sebze ve meyve püreleri hazırlayarak daha da renklendirebilirsiniz. Tam olarak 400 wattlık bir güce sahip olan Fakir El Blenderı Bim Aktüel Kataloğunda 49,90 TL’lik bir fiyatla kendine yer edinmektedir.

Premier Su Isıtıcı

Hanımların mutfaklarında kesinlikle eksik etmeyeceği bir ürün olan su ısıtıcıları kalite ve kullanışlılık açısından önem arz etmektedir. BİM Aktüel Kataloğunda yer alan Premier Su Isıtıcısı hakkında bazı teknik detaylardan bahsetmek gerekirse 1.7 litrelik su alma hacmine sahiptir. Diğer yandan ise suyun ısınmasında rol oynayan rezistans suya temas etmemektedir yani gizli rezistansa sahiptir. Su haznesi paslanmaz çelikten imal edilen Premier Su Isıtıcısı ortalama 1800 wattlık bir enerji ile çalışmaktadır. Farklı renk alternatiflerine sahip olan Premier Su Isıtıcı 59,90 TL’lik bir satış fiyatı ile BİM Aktüel Kataloğunda yer almaktadır.

16 Jant Sepetli Çocuk Bisikleti

Her çocuğun vazgeçilmezi olan bisiklette bu hafta BİM Aktüel Kataloğunda yer almaktadır. Havaların ısınması ile birlikte çocuklar için güzel bir hediye olacak olan 16 Jant Sepetli Çocuk Bisikleti yeni yeni bisiklet sürmesini öğrenen çocuklar için yardımcı yan tekerlekleri ile birlikte BİM mağazalarında satılmaktadır. Aksesuar yönünden zengin olan 16 Jant Sepetli Çocuk Bisikleti püskülleri ve jant karton aksesuarları ile çocukların gözdesi olmaya aday görünüyor farklı renk seçeneklerine sahip olan 16 jant sepetli çocuk bisikletlerini BİM mağazalarından 6 Nisan tarihi itibari ile 6 taksit seçeneği ile tam olarak 175 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Farklı ürünlerden de haberdar olmak için aşağıdaki kataloglara göz atabilirsiniz. 

 

Etiketler : Aktüel   bim aktüel