BİM 5 Bölmeli Kitaplık İncelemesi

BİM 5 Bölmeli Kitaplık İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 28 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

7 Eylül 2018 tarihli BİM Aktüel kataloğunda yer alan 5 bölmeli kitaplık genç odalarının en güzel mobilyalarından biri olarak öne çıkacak. Eğer kitaplık ihtiyacınız varsa, kitapların düzensiz bir şekilde durmasından rahatsızsanız bu ürün size çok yararlı gelecektir.

BİM’e çok fazla mobilya gelmiyor. Gelen mobilyaların ise kalite seviyeleri çok yüksek oluyor. Şimdiye kadar herhangi bir şekilde BİM mobilyalarına yönelik bir şikayet gelmedi. 5 bölmesi bulunan kitaplığın rengi beyaz ve herhangi bir işlemesi yok. Bu sayede direkt olarak her renge ve modele uyum sağlayabiliyor. 

1.sınıf 18mm suntalamdan üretilen 5 bölmeli kitaplığın 19.5 cm derinliği 168 uzunluğu 56 cm ise genişliği bulunuyor. her raf arasında 30 cm aralık var. Bu sayede büyük, küçük demeden her türlü kitabı ekleyebilirsiniz. Yine ansiklopediler de kitaplığınızda durabilir. 

Ara rafları isterseniz çıkarabilirsiniz. Herhangi bir şekilde sabit durma zorunluluğu bulunmuyor. Çok hoş bir şekilde görüntüsü bulunan bu kitaplık demonte olarak geliyor. Yani montajlı bir şekilde değil parça parça. Siz bu parçaları birleştirerek kitaplığı oluşturuyorsunuz. Bu yönden sıkıntınız olmasın çünkü çok kolay ve pratik bir şekilde parçaları birleştirebilir montajınızı tamamlayabilirsiniz.

BİM 5 Bölmeli Kitaplık İncelemesi

Özel bir yetenek gerekmiyor. Vida sıkmayı biliyorsanız montajı yaparsınız. Kullanma kılavuzunda yer alan bilgilerin tamamını uyguladığınızda kitaplığını kurduğunuzu göreceksiniz. Daha önceki zamanlarda geldiğinde 55.00 TL gibi bir fiyatı olan bu 5 raflı kitaplık 7 Eylül 2018 aktüel kataloğunda 75.00 TL olarak belirlenmiş. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com