BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

truck

Büyük market zinciri unvanına yaraşır bir şekilde çalışan BİM her hafta birbirinden farklı geniş ürün yelpazesi ile Aktüel Kataloğu adı altında bazı ürünleri tüketicinin beğenisine sunmaktadır. Bu hafta yayınlanan 4 Mayıs 2018 BİM Aktüel Kataloğunda yer alan bazı ürünleri siz değerli ziyaretçilerimiz için inceleyeceğiz.

BİM tarafından bugün yayınlanan 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan bazı ürünleri siz kıymetli takipçilerimiz için inceleyip değerlendirirken sizler de rahat bu incelemeler neticesinde istediğiniz ürünü BİM mağazalarından temin edebilirsiniz. 4 Mayıs 2018 BİM Aktüel Kataloğunda yer alan ilk ürün Philips Powerline Plus GC299020 Buharlı Ütü olmaktadır.

Ev hanımlarının dikkatini çeken Philips Powerline Plus GC299020 Buharlı Ütü 140 gr şok buhar verebilme kapasitesine sahipken dikey buhar çıkış özelliğini de üzerinde barındırıyor. Kullanım dışı iken su damlatmama özelliğine sahip olan Philips Powerline Plus GC299020 Buharlı Ütü dakikada 40 gram sürekli buhar çıkışı yapabilmektedir.

320 ml su depo haznesine sahip olan Philips Powerline Plus GC299020 Buharlı Ütü 2 yıl garantili olarak 6 taksit imkanı ile sadece 149,90 TL’dir. Bir diğer Philips ürünü olan Philips Saç Sakal Kesme Makinesi 1 mm derinlikte kesim yapabilen paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir. Tam dolu şarj ile 45 dakika kesintisiz çalışma imkanı sunan Philips Saç Sakal Kesme Makinesi pek çok farklı uzunluk ayarına sahiptir.

Kolay bir şekilde temizlenebilme ve çıkarılabilme özelliğine sahip olan başlıkları bulunan Philips Saç Sakal Kesme Makinesi kolay bir şekilde yapılanabiliyor. 2 yıl garanti kapsamında olan Philips Saç Sakal Kesme Makinesi 6 taksit seçeneği ile sadece 89,90 TL etiket fiyatına sahiptir.

Blue House Saç Kurutma Makinesi de aktüel kataloğunda yer alan bir diğer ürün olarak karşımıza çıkıyor. İki farklı güç ve ısı kademesine sahip olan Blue House Saç Kurutma Makinesi 2000 W güve kadar çıkabiliyor.

Çıkarılabilir başlıkları ve iki farklı başlığı bulunan Blue House Saç Kurutma Makinesi 3 yıl garanti kapsamındadır. BİM mağazalarındaki yerini almaya hazırlanan Blue House Saç Kurutma Makinesi 45,00 TL satış fiyatına sahiptir.

Fakir Blender Set Vienta ise mutfakta baş köşeye yerleşmeyi bekleyen bir diğer aktüel ürünüdür. 1900 watt güç ile çalışan Fakir Blender Set Vienta blender başlığı, çırpma teli ve parçalama hazlesi olmak üzere 3 farklı aparata sahiptir. Bu aparatların tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 6 taksit seçeneği bulunan Fakir Blender Set Vienta 2 yıl garanti kapsamında sadece 129,90 TL etiket fiyatına sahiptir.

Son olarak ise çaysız olmaz diyenleri sevindirecek olan Altus Çay Makinesi Aktüel Kataloğunda yer almaktadır. 3,7 litrelik su haznesine sahip olan Altus Çay Makinesinin demlik bölümü ise 1,7 litre su alabiliyor. Paslanmaz çelikten üretilen çay süzgeci bulunan Altus Çay Makinesi çayınızı sürekli olarak sıcak tutabilmesi için özel bir rezistansa sahiptir. 2 yıl Arçelik güvencesi kapsamında olan Altus Çay Makinesi 6 taksit imkanı ile BİM mağazalarında yer alırken bu ürüne sadece 109,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

<p>Devamı arka sayfada>>></p>
<p>Devamı arka sayfada>>></p>
<p>Devamı arka sayfada>>></p>
<p>Devamı arka sayfada>>></p>

"BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu" Yorumlar

2 YORUM
  1. Name güzel 4 Mayıs 2018 17:35

    Harika kanatlar oyuncak gelsin

  2. Vildan yılmaz 4 Mayıs 2018 09:54

    Buzdolabı da verseniz

"BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu" Benzer Haberler


Çorum TOKİ Emekli Konutlar Kurası Mayıs’ta

Çorum TOKİ Emekli Konutlar Kurası Mayıs’ta

Türkiye Emekliler Derneği Çorum şubesinin de destekleri ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Çorum merkezde inşa edilecek olan emekli konutlarına dair başvurular beklenenin çok üzerinde oldu. Söz konusu olan emekli konut projesi kapsamında 1. Etapta yaklaşık olarak 750 adet konut üretimi gerçekleşecektir. Ayrıntılar haberimizde…. BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

Trabzon Tabakhane Vadisi Mayıs'ta İhaleye Çıkıyor!

Trabzon Tabakhane Vadisi Mayıs'ta İhaleye Çıkıyor!

TOKİ ve Trabzon Belediye işbirliği ile yürütülmekte olan Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde uygulama projesi tamamlanmış durumda. Pazarkapı'yı Kanuni Bulvarı'yla köprü konumda bağlayacak olan yol ise Mayıs ayı içerisinde ihaleye çıkıyor!

Enerji Kimlik Belgesi İçin Son Gün 2 Mayıs 2018!

Enerji Kimlik Belgesi İçin Son Gün 2 Mayıs 2018!

BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu. Enerji Kimlik Belgesi olmadan artık konut satışları yapılamayacak. 2 Mayıs 2017 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan söz konusu Enerji Kimlik Belgesi, tüm binalar için zorunlu hale getirilmekte. Artık DASK gibi EKB'de tapu alım ve satım işlerinde istenecek. Bu kapsamda Enerji Kimlik Belgesi olmayan binalarda yer alan dairelerin hiçbir şekilde alımı ve satımı yapılamayacak.

Aksaray Yeni Sanayi Sitesi Mayıs'ta İhaleye Çıkıyor!

Aksaray Yeni Sanayi Sitesi Mayıs'ta İhaleye Çıkıyor!

Aksaray'da sanayi bölgesinde yer alan kavak pazarında kendini göstermekte olan esnaflarla kahvaltı programı yapıldı. Buluşma çerçevesinde Aksaray Yeni Sanayi Sitesi'nin ilk etap çalışmalarının tamamlanmış olduğu vurgulandı ve Aksaray Yeni Sanayi Sitesi'nin Mayıs ayında ihaleye çıkacak olduğuna değinildi.. BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

Kentsel Dönüşümde Kira Yardımı 2 Mayıs'ta Başlıyor!

Kentsel Dönüşümde Kira Yardımı 2 Mayıs'ta Başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 2017 yılı kentsel dönüşüm kira yardımı uygulamalı kılavuzunun açıklamasını yaptı. 2 Mayıs 2017 tarihinden itibaren kentsel dönüşümde kira yardımı alınabilecek. Başvuru sürecinin nasıl olduğunu, bu kiranın getirecek olduğu artıları haberimizin detaylarında bulabilirsiniz.

İstanbul'da 5 Yeni Metro Hattı Mayıs'ta İhaleye Çıkacak!

İstanbul'da 5 Yeni Metro Hattı Mayıs'ta İhaleye Çıkacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) Avrupa Yakası Raylı Sistem Müdürlüğü aracılığıyla İstanbul'a 5 adet yeni metro hattı inşa ediliyor. Projeler ise bu yılın Mayıs ayında ihale edilecek. İşte ihaleye çıkacak o hatlar şu şekilde.... BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

TOKİ Mayıs Ayında Toplam 3.737 Konutu Kura İle Satışa Çıkarıyor!

TOKİ Mayıs Ayında Toplam 3.737 Konutu Kura İle Satışa Çıkarıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), 65.000 konut hedefi için projelerine büyük bir hızla, duraksamadan devame diyor. TOKİ Mayıs ayında 3.737 konutu kura aracılığıyla satışa çıkaracak.

Bim Aktüel Bu Hafta

Bim Aktüel Bu Hafta

Bim biribirinden farklı fırsat ürünleri ile bu hafta yine müşterilerinin yüzünü güldürmeyi planlıyor. Gerek elektronik gerekse mutfak ürünleri cuma günü bim marketlerde alıcılarını bekliyor.