BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu

BİM 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 18 Nisan 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM tarafından bugün yayınlanan 4 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan bazı ürünleri siz kıymetli takipçilerimiz için inceleyip değerlendirirken sizler de rahat bu incelemeler neticesinde istediğiniz ürünü BİM mağazalarından temin edebilirsiniz. 4 Mayıs 2018 BİM Aktüel Kataloğunda yer alan ilk ürün Philips Powerline Plus GC299020 Buharlı Ütü olmaktadır.

Ev hanımlarının dikkatini çeken Philips Powerline Plus GC299020 Buharlı Ütü 140 gr şok buhar verebilme kapasitesine sahipken dikey buhar çıkış özelliğini de üzerinde barındırıyor. Kullanım dışı iken su damlatmama özelliğine sahip olan Philips Powerline Plus GC299020 Buharlı Ütü dakikada 40 gram sürekli buhar çıkışı yapabilmektedir.

320 ml su depo haznesine sahip olan Philips Powerline Plus GC299020 Buharlı Ütü 2 yıl garantili olarak 6 taksit imkanı ile sadece 149,90 TL’dir. Bir diğer Philips ürünü olan Philips Saç Sakal Kesme Makinesi 1 mm derinlikte kesim yapabilen paslanmaz çelik bıçaklara sahiptir. Tam dolu şarj ile 45 dakika kesintisiz çalışma imkanı sunan Philips Saç Sakal Kesme Makinesi pek çok farklı uzunluk ayarına sahiptir.

Kolay bir şekilde temizlenebilme ve çıkarılabilme özelliğine sahip olan başlıkları bulunan Philips Saç Sakal Kesme Makinesi kolay bir şekilde yapılanabiliyor. 2 yıl garanti kapsamında olan Philips Saç Sakal Kesme Makinesi 6 taksit seçeneği ile sadece 89,90 TL etiket fiyatına sahiptir.

Blue House Saç Kurutma Makinesi de aktüel kataloğunda yer alan bir diğer ürün olarak karşımıza çıkıyor. İki farklı güç ve ısı kademesine sahip olan Blue House Saç Kurutma Makinesi 2000 W güve kadar çıkabiliyor.

Çıkarılabilir başlıkları ve iki farklı başlığı bulunan Blue House Saç Kurutma Makinesi 3 yıl garanti kapsamındadır. BİM mağazalarındaki yerini almaya hazırlanan Blue House Saç Kurutma Makinesi 45,00 TL satış fiyatına sahiptir.

Fakir Blender Set Vienta ise mutfakta baş köşeye yerleşmeyi bekleyen bir diğer aktüel ürünüdür. 1900 watt güç ile çalışan Fakir Blender Set Vienta blender başlığı, çırpma teli ve parçalama hazlesi olmak üzere 3 farklı aparata sahiptir. Bu aparatların tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 6 taksit seçeneği bulunan Fakir Blender Set Vienta 2 yıl garanti kapsamında sadece 129,90 TL etiket fiyatına sahiptir.

Son olarak ise çaysız olmaz diyenleri sevindirecek olan Altus Çay Makinesi Aktüel Kataloğunda yer almaktadır. 3,7 litrelik su haznesine sahip olan Altus Çay Makinesinin demlik bölümü ise 1,7 litre su alabiliyor. Paslanmaz çelikten üretilen çay süzgeci bulunan Altus Çay Makinesi çayınızı sürekli olarak sıcak tutabilmesi için özel bir rezistansa sahiptir. 2 yıl Arçelik güvencesi kapsamında olan Altus Çay Makinesi 6 taksit imkanı ile BİM mağazalarında yer alırken bu ürüne sadece 109,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com