BİM 24 Ağustos Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi

BİM 24 Ağustos Kırtasiye Malzemeleri İncelemesi
Editör: Tuğba Karakuş Aktüel 14 Ağustos 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

BİM 24 Ağustos 2018 Aktüel kataloğunda 1 sayfa tamamen kırtasiye malzemelerine ayrılmış durumda. Bu kırtasiye malzemeleri anaokulu ve ilkokul grubuna yönelik. Gelecek haftaki katalogda ortaokul ve lise için malzemelerin geleceğini tahmin ediyoruz. Kesin olmamakla birlikte tahminden ibarettir. 

Lisanslı anaokulu çantası ve yine aynı şekilde lisanslı kalem kutusunun fiyatları uygunluğuyla birlikte dikkat çekiyor. Hem kalem kutusunda hem de anaokulu çantasında tutma sapları yer alıyor. Çanta 12.90 TL’ye, kalem kutusu ise 4.95 TL’ye satılıyor. Ayrıca lisanslı ürünler arasında yer alan Akivite çantası da dikkat çeken ürünlerden. Hot Wheels lisanslı bu ürün +5 yaş için uygun. Çantanın içerisinde 48 sayfalı boyama kitabı, çıkartma defteri, pastel boya seti yer alıyor. Fiyatı ise 24.50 TL

Studi tarafından üretilen ürünlere baktığımızda ise 6’lı parmak boyası, şekilli oyun hamuru ve düz oyun hamurunun olduğunu görüyoruz. 6’lı parmak boyası 4.50 TL’ye, 4 farklı renk içeren düz oyun hamuru 4.95 TL’ye, +3 yaş için uygun olan 4 farklı renkte merdane ve hamur kesici setin yer aldığı şekilli oyun hamuru ise 6.95 TL’ye satılıyor. 

Diğer bir kırtasiye ürünü ise Boya kalemli set olarak kendini gösteriyor. +3 yaş için uygun olan bu ürünün içerisinde 8 tane keçeli kalem, 1 tane çift bıçaklı hazneli kalemtıraş, 1 tane kıskaç, 1 tane silgili kurşun kalem, 1 tane yuvarlak uçlu makas, 1 tane 5 renkli tükenmez kalem, 1 tane spiralli not defteri, 2 tane çıkartma sayfası yer alıyor. Bu setin fiyatı ise 14.90 TL

Hem öğrenme hem de eğlenceli amaçlı Boyama kitabı, 24 Parça Ahşap Yao Boz ve oyun hamurlu yumurtalar geliyor. +3 yaş için uygun olan oyun hamuru ve kalıp içeren yumurtanın adet fiyatı 2.95 TL, Boyama kitaplarının adet fiyatı 3.95 TL, ve yine +3 yaş sınırı bulunan 24 parça ahşap yap boz setinin fiyatı ise 9.95 TL olarak öne çıkıyor..

BİM 24 Ağustos Kırtasiye Malzemeleri İncelemesiYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com