BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

truck

Uzun yıllardır ülkemizde faaliyetlerini sürdüren BİM A.Ş. her hafta farklı ürün leri mağazalarında uygun fiyat ve kalite anlayışı ile satışa sunarak siz tüketicileri sevindiriyor. 20 Nisan BİM Aktüel Kataloğunu bu haberimizde sizler için hazırladık.

Her hafta farklı ürünleri tüketici ile buluşturan BİM bu hafta da sizler için önemli olarak gördükleri ürünleri market raflarına dizmeye hazırlanıyor. Elektronikten mutfak gereçlerine ve hırdavat ürünlerine kadar pek çok ürünü tüketicinin talebine sunan BİM, 20 Nisan Aktüel ürünleri alt kısımda sıralanmıştır.

Hometech HT8C Tablet Bilgisayar

Günümüz teknolojisinin giderek gelişme gösterdiği bir dönemde iken bilgisalarlarda farklı formlarda karşımıza çıkıyor. BİM’in 20 Nisan Aktüel Kataloğunda yer verdiği Hometech HT8C Tablet bilgisayarın teknik özelliklerine değinelim. Net olarak 7,85’’ genişliğine sahip olan Hometech HT8C Tablet Bilgisayar hafif ve şık tasarımı ile pek çok aktiviteleriniz için mükemmel bir performans sergiliyor.

Günlük kullanım, oyun ve iş için kullanımlarınız için size iyi bir performans sunması için 4 çekirdekli bir işlemci ile donatılmıştır. Diğer yandan ise iki adet kamerası bununan Hometech HT8C Tablet Bilgisayar ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekebilir ve bu fotoğrafları kendi bünyesinde dahili olarak bulunan 16 GB kapasiteli dahili depolama alanında uhafaza edebilirsiniz. Diğer yandan ise sim kart desteklemesi sayesinde her yerde internet erişimi sağlayabilirsiniz. 2 yıllık garanti süresine sahip olan bu ürüne 6 taksit olanağı ile 248 TL ye BİM mağazalarında sahip olabilirsiniz.

HP Deskjet All-in One Yazıcı

Kağıtlar ve dökümanlar ile haşır neşir olan kişilerin vazgeçilmezi olan yazıcılar her geçen gün gelişirken HP Deskjet All-in One Yazıcı performansı ile Bim Aktüel Kataloğunda yer alıyor. Teknik özelliklerine değinmek gerekirse baskı, tarama ve kopya çıkarma gibi özelliklere sahip olan HP Desject All-in One Yazıcı Wifi bağlantısı aracılığı ile sizlere kablosuz bağlanma kullanma imkanlarını sunmaktadır.

Bu ürünü kullanırken tercih edeceğiniz mürekkep kartuşunun kalitesine göre dakikada 7 sayfaya kadar siyah beyaz çıktılar elde edebilirsiniz. Makul fiyatta bir ürün olarak performansı ortalama bir kullanım için yeterli olacaktır. 2 yıllık garanti kapsamı altında üretimden kaynaklanabilecek herhangi bir arızalanmaya karşı destek veren HP Deskjet All-in One Yazıcıya 20 Nisan tarihinden itibaren BİM mağazalarında 6 taksit imkanı ile 139,90 TL fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

Trust Oyuncu Mouse ve Oyuncu Klavyesi

Oyun severlerin dikkatini çekecek bir ürün bu hafta BİM mağazalarında yer alıyor. Oyun oynama zevkini daha da arttıran Trust Oyuncu Mouse ve Oyuncu Klavyesi emsallerine kıyasla daha uygun fiyatlı olması sebebi ile dikkat çekerken performans noktasında da kullanıcıları üzmeyecek. Teknik detaylardan bahsetmek gerekirse led ışıklandırması sayesinde şık bir görünüm sunan mouse üzerinde 6 adet fonksiyonel duyarlı tuşa sahiptir. Diğer yandan ise mouse ile rahat bir kullanım deneyimi sağlamanız açısından kauçuk malzemeye sahip olan mouse ped ile oyun deneyimizin daha da zevkli hale gelecek.

Oyunlarda tercih edilen oyuncu klavyesi ise mouse ile bir ahenk içinde olarak yine kırmızı renkler ile daha canlı hale getirilmiştir. Bu ürünü 2 yıllık garanti süresi kapsamında BİM mağazalarından temin edebilirsiniz. Trust Oyun Mouse 27,50 TL fiyatında satışa sunulurken Trust oyun Klavyesi 27,50 TL’lik satış fiyatına sahiptir.

Farklı ürünlerden de haberdar olmak için aşağıdaki kataloglara göz atabilirsiniz. 

<p>Devamı arka sayfada>>></p>
<p>Devamı arka sayfada>>></p>
<p>Devamı arka sayfada>>></p>
<p>Devamı arka sayfada>>></p>

"BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu" Yorumlar

3 YORUM
  1. Sevgi özkara 19 Ağustos 2018 10:57

    Bahçe salınca geldimi

  2. Zuhal üzel 21 Nisan 2018 06:07

    Katalog güzel ama kulaklık gelmedi

  3. Ha san kara 20 Nisan 2018 13:31

    Elektrikli motor geldimi

"BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu" Benzer Haberler


2018 Nisan Ayında Denizli Skycity Sahipleriyle Buluşuyor

2018 Nisan Ayında Denizli Skycity Sahipleriyle Buluşuyor

Anahtar teslimi Nisan 2017'de gerçekleştirilecek Skycity, iş yaşamındaki alışkanlıkları değiştirmeye hazırlanıyor. BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Kabataş-Üsküdar Yaya Tüneli Çalışmaları Nisan'da Başlıyor!

Kabataş-Üsküdar Yaya Tüneli Çalışmaları Nisan'da Başlıyor!

Sondaj çalışmaları tamamlanmış olan Kabataş-Üsküdar Yaya Tüneli adına yapılacak olan çalışmalar Nisan ayından itibaren başlıyor. Tünel, 600 gün sonrasında hizmete açılacak. Marmaray ve Avrasya Tüneli'nden sonra bir hayali daha gerçekleştiren Belediye, Sondaj çalışmalarında sona gelinmiş olan Kabataş-Üsküdar Yaya Tünelinden yayaların yanı sıra aynı zamanda bisikletli vatandaşlarda geçiş yapabilecekler.

TOKİ, Nisan Ayı Projeleri

TOKİ, Nisan Ayı Projeleri

BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu. 2017 Yılında 65.000 sosyal konut üretimi yapma hedefi bulunan T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, konut üretimine hız kesmeden devam etmekte. TOKİ Nisan ayında toplam olarak 6.202 adet konut inşası gerçekleştirecek. İşte Nisan ayında ihalesi gerçekleştirilecek projeler şu şekilde...

Tekirdağ Şehir Hastanesi 2018 Nisan'da Devreye Giriyor!

Tekirdağ Şehir Hastanesi 2018 Nisan'da Devreye Giriyor!

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın, Aralık 2017'de Eskişehir Şehir Hastanesi'ni hizmete açacak olduklarını belirtti. 1.000.000.000 TL'ye mal olacak söz konusu şehir hastanesi projesi 2018 yılı Nisan ayında kapılarını Tekirdağ halkına hizmet vermek amacıyla açıyor. Bu kapsamda Türkiye genelinde yapılan Şehri hastanesi yatırımları ise tüm hızıyla devam etmekte.. BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

2018 Nisan Ayında Satışa Çıkacak Olan Konut Projeleri!

2018 Nisan Ayında Satışa Çıkacak Olan Konut Projeleri!

Konut sektörü üzerinde 20 yıl vade kampanyası dönemi bugün mesai saati bitiminde tamamen sona eriyor. İşte Nisan ayında lansman avantajları ön planda tutularak kendini satışa çıkarmaya hazırlanan konut projeleri şu şekilde.. Emlaktahaber.com sitesi olarak sizler için bu projeleri derledik...

Nisan Kira Artış Oranları 2018

Nisan Kira Artış Oranları 2018

Nisan Kira Artış Oranları 2017 açıklanmış durumda. Kira sözleşmesini 2016 yılı Nisan ayında yapmış olan tüm bireylerin kiralarına yapılacak olan kira zammı ne kadar? 2017 yılı kira artış oranları haberimizde siz değerli okuyucularımız için Emlaktahaber.com farkıyla yayında. Kira artışlarınıza direkt olarak buradan bakabilir, fazla artış yaşamanın önüne bu kapsamda geçebilirsiniz. An itibariyle kira artış oranları 2017 Nisan açıklandı. . BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Nisan 2018'de Satışa Çıkacak Konut Projeleri!

Nisan 2018'de Satışa Çıkacak Konut Projeleri!

Konut sektörü kapsamında 20 yıl vade kampanyası sona ermiş durumda. İşte Nisan ayında lansman avantajları ve fırsatları ön planda tutularak, satışa çıkmaya hazırlanan 5 konut projesini sizler için derledik. Emlaktahaber.com farkıyla projeler haberimizde...

TOKİ Nisan Ayında 2,697 Konutu Kura İle Satışa Sunuyor!

TOKİ Nisan Ayında 2,697 Konutu Kura İle Satışa Sunuyor!

TOKİ, 65.000 konut hedefi adına çalışmalarına büyük bir hızla devam etmekte. TOKİ Nisan ayı içerisinde toplam olarak 2,697 adet konutu kura aracılığıyla satıyor. TOKİ sayesinde, evi olmayan vatandaşlar çok rahat bir şekilde konut sahibi olurken, kira öder gibi ev sahibi olmanın da tadını çıkarıyor. TOKİ Yatırımlarına bu çerçeve dahilinde hız kesmeden büyük bir hızla devam ediyor.