BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

BİM 20 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Uzun yıllardır ülkemizde faaliyetlerini sürdüren BİM A.Ş. her hafta farklı ürün leri mağazalarında uygun fiyat ve kalite anlayışı ile satışa sunarak siz tüketicileri sevindiriyor. 20 Nisan BİM Aktüel Kataloğunu bu haberimizde sizler için hazırladık.

Her hafta farklı ürünleri tüketici ile buluşturan BİM bu hafta da sizler için önemli olarak gördükleri ürünleri market raflarına dizmeye hazırlanıyor. Elektronikten mutfak gereçlerine ve hırdavat ürünlerine kadar pek çok ürünü tüketicinin talebine sunan BİM, 20 Nisan Aktüel ürünleri alt kısımda sıralanmıştır.

Hometech HT8C Tablet Bilgisayar

Günümüz teknolojisinin giderek gelişme gösterdiği bir dönemde iken bilgisalarlarda farklı formlarda karşımıza çıkıyor. BİM’in 20 Nisan Aktüel Kataloğunda yer verdiği Hometech HT8C Tablet bilgisayarın teknik özelliklerine değinelim. Net olarak 7,85’’ genişliğine sahip olan Hometech HT8C Tablet Bilgisayar hafif ve şık tasarımı ile pek çok aktiviteleriniz için mükemmel bir performans sergiliyor.

Günlük kullanım, oyun ve iş için kullanımlarınız için size iyi bir performans sunması için 4 çekirdekli bir işlemci ile donatılmıştır. Diğer yandan ise iki adet kamerası bununan Hometech HT8C Tablet Bilgisayar ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekebilir ve bu fotoğrafları kendi bünyesinde dahili olarak bulunan 16 GB kapasiteli dahili depolama alanında uhafaza edebilirsiniz. Diğer yandan ise sim kart desteklemesi sayesinde her yerde internet erişimi sağlayabilirsiniz. 2 yıllık garanti süresine sahip olan bu ürüne 6 taksit olanağı ile 248 TL ye BİM mağazalarında sahip olabilirsiniz.

HP Deskjet All-in One Yazıcı

Kağıtlar ve dökümanlar ile haşır neşir olan kişilerin vazgeçilmezi olan yazıcılar her geçen gün gelişirken HP Deskjet All-in One Yazıcı performansı ile Bim Aktüel Kataloğunda yer alıyor. Teknik özelliklerine değinmek gerekirse baskı, tarama ve kopya çıkarma gibi özelliklere sahip olan HP Desject All-in One Yazıcı Wifi bağlantısı aracılığı ile sizlere kablosuz bağlanma kullanma imkanlarını sunmaktadır.

Bu ürünü kullanırken tercih edeceğiniz mürekkep kartuşunun kalitesine göre dakikada 7 sayfaya kadar siyah beyaz çıktılar elde edebilirsiniz. Makul fiyatta bir ürün olarak performansı ortalama bir kullanım için yeterli olacaktır. 2 yıllık garanti kapsamı altında üretimden kaynaklanabilecek herhangi bir arızalanmaya karşı destek veren HP Deskjet All-in One Yazıcıya 20 Nisan tarihinden itibaren BİM mağazalarında 6 taksit imkanı ile 139,90 TL fiyatı ile sahip olabilirsiniz.

Trust Oyuncu Mouse ve Oyuncu Klavyesi

Oyun severlerin dikkatini çekecek bir ürün bu hafta BİM mağazalarında yer alıyor. Oyun oynama zevkini daha da arttıran Trust Oyuncu Mouse ve Oyuncu Klavyesi emsallerine kıyasla daha uygun fiyatlı olması sebebi ile dikkat çekerken performans noktasında da kullanıcıları üzmeyecek. Teknik detaylardan bahsetmek gerekirse led ışıklandırması sayesinde şık bir görünüm sunan mouse üzerinde 6 adet fonksiyonel duyarlı tuşa sahiptir. Diğer yandan ise mouse ile rahat bir kullanım deneyimi sağlamanız açısından kauçuk malzemeye sahip olan mouse ped ile oyun deneyimizin daha da zevkli hale gelecek.

Oyunlarda tercih edilen oyuncu klavyesi ise mouse ile bir ahenk içinde olarak yine kırmızı renkler ile daha canlı hale getirilmiştir. Bu ürünü 2 yıllık garanti süresi kapsamında BİM mağazalarından temin edebilirsiniz. Trust Oyun Mouse 27,50 TL fiyatında satışa sunulurken Trust oyun Klavyesi 27,50 TL’lik satış fiyatına sahiptir.

Farklı ürünlerden de haberdar olmak için aşağıdaki kataloglara göz atabilirsiniz. 

Etiketler : Aktüel   bim aktüel