BİM 13 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

BİM 13 Nisan 2018 Aktüel Kataloğu

Pek çok kişinin her hafta merakla beklediği BİM Aktüel Kataloğunda her geçen hafta ürün yelpazesi biraz daha genişlerken bir evin ihtiyacı olan pek çok ürün bizler için satışa sunuluyor.

Sıradan market zincirlerinin aksine gıda ve temel temizlik ürünlerinin yanı sıra bir evde ihtiyaç duyulabilecek pek çok ürünü her hafta bizler için satışa sunan BİM’in bu haftaki 13 Nisan Aktüel Kataloğunu siz değerli ziyaretçilerimiz için inceliyoruz.

Vestel Venüs Akıllı Cep Telefonu

Bir Türkiye markası olan Vestel firmasının uzun süredir faaliyet gösterdiği cep telefonu alanında ortalama standartlarda yer alan Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu BİM tarafından 13 Nisan Aktüel Kataloğuna eklendi. Vestel Venüs Akıllı Cep Telefonunun teknik özelliklerine baktığımız zaman ilk olarak ortalaması 3 günü bulan kullanım süresi dolayısıyla cep telefonunun bataryası göze çarpıyor. 

5000 mAh kapasitesine sahip olan bataryası ile şarj etme derdi olmadan kullanabileceğiniz Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu Android 7.0 Nougat işletim sistemi kurulu olarak sizlere ulaşıyor. İşlemlerin gerçekleştirilmesi esnasında takılma yaşamamanız için 3 GB kapasiteli RAM ile donatılan Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu mevcut olarak 32 GB kapasiteli bir dahili depolama alanına sahipken sizin isteğinize bağlı olarak Micro SD Card desteği sunmaktadır. Micro SD Card ile 64 GB depolama alanına yükseltebileceğiniz Vestel Venüs V4 Akıllı Cep Telefonu 13 MP ve 5 MP çözünürlüğe sahip olan iki ayrı kamerası ile size yüksek kaliteli fotoğraf çekme imkanı sunuyor.2 yıl garantili olan bu cihaza 825 TL’lik fiyatı ile 13 Nisan tarihinden itibaren BİM mağazalarında sahip olabilirsiniz.

LG PH1 Bluetooth Hoparlör

Müzik dinlemeyi sevenler ve ben nereye gidersem müziğim de benimle gelmeli diyenlerin vazgeçilmezi olacak bir ürün olan LG PH1 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör şık tasarımı ve farklı fonksiyonlara sahip olması ile kullanıcılarını sevindiriyor. Akıllı cihazlarınız ile bluetooth bağlantısı ile bağlayabileceğiniz LG PH1 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör üzerinde yer alan dahili mikrofon ile sizlerin telefon görüşmesi yapmanıza da olanak sağlamaktadır. Led ışıkları ile göz alıcı tasarıma sahip olan LG PH1 Bluetooth Taşınabilir Hoparlör 360 derecelik ses efekti özelliği ile sizlere müzik dinlemenin daha keyifli bir yolunu sunuyor. Kendi bünyesinde barındırdığı bataryası sayesinde şarj edebildiğiniz LG PH1 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör gittiğiniz yerlerde priz arama derdine son vererek size 3 saate kadar kesintisiz müzik dinleme ayrıcalığı sunuyor. 2 yıllık garanti kapsamında olan bu ürüne 89 TL’lik bir fiyat ile BİM mağazalarında sahip olabilirsiniz.

Trust Taşınabilir Şarj Aleti

Gittiğiniz yerlerde telefonunuzun şarjının bitmesini dert etmeden keyfinize bakmanız için Trust Taşınabilir Şarj Aleti imdatınıza koşuyor. Tam olarak 10000 mAh şarj depolama kapasitesine sahip olan bu cihaz üzerinde yer alan ekranı sayesinde kullanım sonrasında depolanmış olan şarj durumunu net olarak görmenize de olanak sağlıyor. Aynı anda iki adet cihazı şarj edebileceğiniz Trust Taşınabilir Şarj Aleti 5w/1a ve 10w2.1a çıkışına sahip iki adet USB portu ile yanınızdaki arkadaşlarınızı da mağdur etmiyor. 2 yıl garanti kapsamında yer alan bu ürün 39,90 TL satış fiyatı ile BİM mağazalarında yer alacak.

Farklı ürünlerden de haberdar olmak için aşağıdaki kataloglara göz atabilirsiniz.

Etiketler : Aktüel   bim aktüel