BİM 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu

BİM 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğu
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 16 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Emlakta Haber ekibi olarak siz kıymetli takipçilerimiz için tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda ve talepleri ışığında farklı alanlardan onlarca ürün temin eden BİM mağazalarının bu hafta yayınlamış olduğu 1 Haziran 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan ürünleri inceliyoruz.

Çocukların seveceği Akülü Mercedes Benz ML 350 ürünü uzaktan kumandalı yapısı ile ebeveyn kontrolünde de kullanılabilir. Bir tane 6 V 7 Ah aküye sahip olan Akülü Mercedes Benz ML 350 iki tane de motor sistemine sahiptir. İdeal taşıma kapasitesi olarak 20 kg taşıyan Akülü Mercedes Benz ML 350 kredi kartına 6 taksit imkânı ile 499,00 TL fiyatı ile aktüel kataloğunda yer alıyor.

Tek bir hareket ile otomatik olarak açılan ve kapanan Otomatik Çadır 200 cm x 200 cm x 110 cm net ölçülere sahiptir. 100T polyester kumaştan imal edilen Otomatik Çadır su geçirmez bir yapıya sahiptir. Kredi kartlarına 6 taksit seçeneğine sahip olan Otomatik Çadıra sadece 89,90 TL ödeyerek kamp maceralarına atılabilirsiniz.

Çakmak Taşlı ve Bileklikli Kamp Bıçağı da kamplarda çok işinize yarayacaktır. İki tane ateş başlatıcı magnezyum çubuğuna sahip olan Çakmak Taşlı ve Bileklikli Kamp Bıçağı pusulalı ve düdüklü bir bileklik tasarımına sahipken lazer kesimli bıçak ağzına ve bıçak üzerinde kapanmayı önleyen emniyet sistemine sahiptir. Çakmak Taşlı ve Bileklikli Kamp Bıçağı ürününe 39,90 TL ödeyerek kamp çantanıza koyabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com