Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!
Editör: Mutlu Dinçer Konut Projeleri 6 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Siteleri ve yaşam alanları ile muhteşem bir yer olan Beylikdüzü her geçen gün yeni değerlerle buluşmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni projelerle birlikte herkesin de daha rahat etmesini amaçlayan ve bu anlamda da farklılık oluşturmaya devam eden Beylikdüzü, şimdilerde Marmara Konakları’nda da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 

Metrobüsün faaliyete geçmesi ile birlikte ulaşımı kolaylaşan Beylikdüzü’nde bu anlamda evler de genel olarak tercih ediliyor. Pek çok yeni projenin ana merkezi olan Beylikdüzü’nde şimdilerde inşa edilen Marmara Konakları’da ön satışa çıkarılmayı bekliyor. Bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve uzun zamandır da inşasına devam edilen Marmara Konakları, Marmara Yapı imzası taşıyor.

 

Yaklaşık 8 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olan proje 124 konut ve 4 dükkandan oluşuyor. Yeni bir merkez oluşturmayı amaçlayan ve bu anlamda farklı yaşam alanlarını kendi bünyesine katmaya çalışan Marmara Konakları özellikleri ve fiyatları ile de herkesi şaşırtıyor.

 

Marmara Konakları daire fiyatları-Marmara Konakları site özellikleri

 

Yeni lansman fiyatları ile gelen Marmara Konakları’nda site özellikleri de dikkat çekiyor. Yüzme havuzları, saunaları ve fitness salonları ile sizlerin fit bir yaşama kavuşmanıza olanak sunan Marmara Konakları, 2018 yılında teslim edilmeyi amaçlıyor.

 

Marmara Konakları’nın fiyatları 255 bin liradan başlarken, bu fiyatlara evin metrekaresine göre değişkenlik gösterebiliyorYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com