Bayrampaşa Belediyesi Hastanesi Geliyor!

truck

Bayrampaşa Belediyesi, vatandaşları ilk yardım konusunda bilinçli bir hale getirmek adına ilk yardım eğitim merkezi açılışı yaptı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Sağlık alanında olan hizmetleri Bayrampaşa Belediyesi Hastanesi açılışı yaparak bir üst seviyeye çıkarma hedeflerinin bulunduğunu açıkladı.

Bayrampaşa Belediyesi, vatandaşları ilk yardım konusunda bilinçli bir hale getirmek adına ilk yardım eğitim merkezi açılışı yaptı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Sağlık alanında olan hizmetleri Bayrampaşa Belediyesi Hastanesi açılışını yaparak bir üst seviyeye çıkarma hedeflerinin bulunduğunu açıkladı.

Bayrampaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü kapsamında bulunmakta olan İk Yardım Eğitim Merkezi açılışı yapıldı. Söz konusu yapının açılışı Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu üzerinde düzenlenmiş olan törenle yapıldı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'in ev sahipliği yapmış olduğu törende AKP Bayrampaşa İlçe Başkanı Kemal Oğuz Kıdıl, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, belediye personeli ve vatandaşlar katılım gerçekleştirdi. 

"BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ HASTANESİ AÇACAĞIZ"

İlk yardım eğitim merkezinin açılış konuşmasını yapan Aydıner, “Kimsesi olmayan hastaları evlerinden alarak hastaneye götürmek ve tekrar onları evlerine bırakmak halkımıza dokunarak hizmet etmek demektir. Acil tıp teknisyenlerimiz bu hizmeti verirken hastalarımıza şefkatle yaklaşıyor. Amacımız el birliği ile şifa dağıtmak. Sağlık alanındaki hizmetlerimizi ‘Bayrampaşa Belediyesi Hastanesi’ açarak bir üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Yanlış tibbi müdahale insanı hayattan soyutlarken, doğru bir tıbbi müdahale ise hayat kuratabilmektedir. Buna sebep olarak ilk yardım merkezleri açılıyor. Bayrampaşa İYM'de halka sertifikalı ilkyardım eğitimi vererek halkı ilk yardım konusunda bilinçlendirecek.

Kemal Oğuz Kıdıl ve Bayrampaşa Sağlık İşleri Müdürü Kenan Kır'ında konuşma yapmış olduğu programın sonlarına doğru sunulmuş olan ilk yardım eğitimlerine katılımını gerçekleştiren belediye personeline Başkan Aydıner aracılığıyla sertifikaları teslim edildi.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi üzerinde hizmetlerini gerçekleştirecek olan Bayrampaşa Belediyesi İlk Yardım Eğitim Merkezi çok yakın bir zamanda halka açılacak.

"Bayrampaşa Belediyesi Hastanesi Geliyor!" Yorumlar

"Bayrampaşa Belediyesi Hastanesi Geliyor!" Benzer Haberler