Temaşehir Konya Fiyatları ile İlişkili Haberler


Torkam İnşaat güvencesi ile Konya Meram bölgesinde inşa edilen Temaşehir Konya konut projesi bölgenin en prestijli konut ve yaşam projesi olma özelliğini taşımaktadır. Söz etmiş olduğumuz Temaşehir Konya konut projesi hakkında bazı detaylara değinmek gerekirse söz konusu olan Temaşehir Konya konut projesi toplam olarak 60 bin metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilmektedir. Diğer yandan ise bu bahsi geçen Temaşehir Konya konut projesi bünyesinde toplamda 28 adet blok bulunmaktadır.

Üst kısımda temel bazı bilgilerine değinmiş olduğumuz Temaşehir Konya konut projesi bünyesinde toplam olarak 732 adet konut yer almakta iken diğer yandan ise 154 adet ticari ünite bulunmaktadır. Selçuklu mimarisinden esinlenerek modern zamanın mimarisine uyarlanan Temaşehir Konya konut projesi konut ve ticari birimlerin yanı sıra meydan, park alanları, gençlik ve kültür merkezi ile camii gibi bazı birimleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Bünyesinde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 şeklinde tasarlanan daireler bulunan Temaşehir Konya konut projesinden ev almak gibi bir niyetiniz varsa hemen daire

Tema Tasarım | Osgaka.com