bakırköy vergi dairesi çalışma saatleri

bakırköy vergi dairesi çalışma saatleri

Her bireyin mutlaka işinin düştüğü vergi dairelerinin çalışma saatlerinin ve öğle arası saatlerini bilmenizde fayda var. Aksi halde gibi birkaç saat işlem için tatilin bitmesini ya da mesainin başlamasını beklemek durumunda kalabilirsiniz. İşte vergi dairesi çalışma saatleri bu haberimizde.

Bakırköy'de Kentsel Dönüşüm Başlıyor!

Bakırköy'de Kentsel Dönüşüm Başlıyor!

bakırköy vergi dairesi çalışma saatleri Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin muhalif belediyelerin de kentsel dönüşüm projesi için müracaat da bulunmalarını arzulaması Bakırköy Belediyesi'ni direkt olarak harekete geçirmiş durumda.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Üzerinde Yapılaşmaya İtiraz Var!

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Üzerinde Yapılaşmaya İtiraz Var!

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ile Sinan Erdem Spor Salonu'nun yer aldığı alanı çerçevesi dahiline alan imar planının değişmesi tartışmalara sebebiyet verdi. Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ve Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi Başkanı Prof. Dr. Raşit Tükel, itirazlarını dile getirdi. Memurların mesai saatleri değişti. İstanbul ve Ankara'da memurun yeni mesai saatleri şöyle;

Gayrimenkulde Stoklar Artıyor!

Gayrimenkulde Stoklar Artıyor!

Konut ve ofis üretiminde 2018 yılının Şubat ayını tamamlamaya yakın olduğumuz şu günlerde, stok uyarılarında artış söz konusu. Coldwell Banker Ülke Başkanı Gökhan Taş, 600.000 adet konut stoğunun boy gösterdiğini, Alınan toplam olarak 1.500.000 ruhsatla beraber stok sayısının 2.000.000 barajını aşacağını dile getirdi.

2018 Ocak’ta Satılan Toplam Konut Sayısı 97.019

2018 Ocak’ta Satılan Toplam Konut Sayısı 97.019

Türkiye İstatistik Kurumu aracılığıyla yayınlanan veriler neticesinde 2018 yılının ilk ayında yapılan konut satış sonuçları ortaya çıktı. 2018 yılının Ocak ayı kapsamında toplam olarak satılan konut sayısı, 2017 yılının aynı dönemine kıyaslandığında %1.7 oranında bir artış söz konusu. 2017, Vergi Dairesi ; çalışma saati, mesai saatleri, Vergi Dairesi, sabah kaçta açılıyor, akşam kaçta kapanıyor, öyle tatili, hafta sonu açıkmı.

Şubat 2018'de Satışa Çıkacak Konut Projeleri

Şubat 2018'de Satışa Çıkacak Konut Projeleri

2018 yılının Şubat ayında görücüye çıkması beklenen konut projeleri, lansmana özel fiyatları ile sahiplerini bulmaya hazırlanıyor. Uygun fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlerin ve yatırım amaçlı ev arayışında olanların dikkatini çekecek projelerin detaylarını yazımızdan takip edebilirsiniz. İşte Şubat ayında satışa çıkacak konut projeleri ve detayları… Vergi Dairesi Çalışma Saatleri |2017 Güncel Çalışma Saatleri

Kentsel Dönüşüm 2018 Kira Yardımları Güncellendi!

Kentsel Dönüşüm 2018 Kira Yardımları Güncellendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ödemeleri gerçekleştirilen kentsel dönüşüm kira yardımlarının yeni miktarları nihayet belli oldu. Tüketici Fiyatları Endeksi'ndeki (TÜFE) artışa göre güncellemesi yapılan ve 2018'de ödenmesi kararlaştırılan kira yardımları İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illerde 860 liradan 960 liraya yükseltildi. İşte detayları... Vergi Dairesi Çalışma Saatleri | Vergi Daireleri Adres ve Telefonları

bakırköy vergi dairesi çalışma saatleri

Vergi Dairesi Çalışma Saatleri

Vergi ödemeleri, harç ödemeleri ve bunun gibi pek çok işlem için hepimizin yolu vergi dairesine düşmektedir. Vergi uygulamasına tabii olacak kişileri belirleyen, alınacak vergileri denetleyen ve bu vergileri tahsil eden resmi kurum vergi dairesidir. Vergi konusunda sorumlu olan kişilerin hangi vergi dairesine bağlı oldukları hususunu vergi kanunları belirlemektedir. Maliye ve Gümrük Bakanlığı tarafınca bu vergi mükelleflerinin işyeri ve ikamet ettikleri ev adresleri dikkate alınmadan vergi dairelerinin hüküm kapsamını belirlemektedir.

Peki bu her bireyin mutlaka işinin düştüğü vergi dairelerinin çalışma saatleri nasıl? Vergi daireleri sabah saat 08.30’da mesaiye başlıyor ve akşam saat 17.30’a kadar bu mesai süreci devam ediyor. Ancak her resmi kurumda olduğu gibi vergi dairelerinin de öğlen arası vardır.