216 Bahar Fiyatları

216 Bahar Fiyatları

25 Milyon dolarlık yatırım ile ön plana çıkarılan 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan projesinde, yeni çalışmalar ön plana çıkmaya başladı.

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri

216 Bahar Fiyatları Her Türkiye Cumhuriyeti erkek vatandaşının yapmakla yükümlü olduğu askerlik vazifesi için gerekli işlemler askerlik şubesinden yapılır.

Özdilek Çalışma Saatleri

Özdilek Çalışma Saatleri

Özdilek ülkemizde bir çok ilde bulunan gelişmiş alışveriş merkezidir. Özdilek, 1983 yılında kurulmuştur. 216 Bahar, Kadıköy, İstanbul Anadolu projesi ile ilgili fiyatlar ve tüm detaylar.

BEDAŞ Çalışma Saatleri

BEDAŞ Çalışma Saatleri

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş diye bilinen BEDAŞ, Türkiye’de faaliyet gösteren elektrik dağıtım şirketidir.

216 Bahar Fiyatları

216 Yapı Fenerbahçe Dalyan’da Lüks Proje İle Geliyor!

25 Milyon dolarlık yatırım ile ön plana çıkarılan 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan projesinde, yeni çalışmalar ön plana çıkmaya başladı. Yeni haberlere göre söz konusu projenin metrekare fiyatı 30 bin tl’nin üzerinde olacak. 216 Yapı Fenerbahçe Dalyan projesi Anadolu Yakasında yer alıyor ve lüks bir proje olarak çıkıyor karşımıza.

12,000 Metrekare inşaat alanına yayılan proje iki blok halinde yükselecek. İki binadan biri 22 katlı, diğeri ise 7 katlı olacak. Projede toplamda 56 daire yer alacak ve bütün daireler özel olarak deniz manzaralı olacak. Ayrıca adalar da manzaralar arasında yer almış olacak. Her normal daireye 2 araçlık kapalı otopark verilecek.

Dubleks dairelere ve tam kat dairelere ise 4 araçlık kapalı otoparklar sunulacak. Aynı