2 katlı müstakil ev planları

Dubleks Daire Proje Örnekleri

Dubleks Daire Proje Örnekleri

Herkesin hayallerinde yer alan ev tiplerinden birisi de dubleks ev tipleridir. Ev planları çok farklıdır. Yaptırma arzusu içerisinde olanlar bu planlardan beğenmiş olduklarını müteahhitlere yaptırabilmektedirler. Sizler için en güzel dubleks daire projelerini derledik...

1 Katlı ve 2 Katlı Ev Projeleri

1 Katlı ve 2 Katlı Ev Projeleri

Evler insanın hayatının vazgeçilmez parçaları halini almıştır. Günümüzde insanlar daha çok tek katlı veya 2 katlı müstakil evleri tercihlerine ekliyorlar. Ev modelleri geçmiş olduğumuz yıllara kıyasla günümüzde çok büyük değişim içerisine girmiştir.

3+1 Müstakil Ev Planı Örnekleri

3+1 Müstakil Ev Planı Örnekleri

Müstakil ev yaptırıp oturmak çoğu kişinin hayalleri arasında yer almaktadır. Ev yaptırmaya kararınızı kesin kıldınız ve Müstakil ev planlarını araştırmaya başladınız. Hasi ev planını seçeceğiniz konusunda fazla bir fikir sahibi değilseniz, haberimiz size bu konuda yardımcı olacaktır.

Büyüleyici Güzellikte Bahçeli Ev Modelleri

Büyüleyici Güzellikte Bahçeli Ev Modelleri

Farklı tarzlarda modern bahçeli ev modelleri mimari ve tasarımla ilgilenmekte olan insanlar tarafından yıllardır ilgi altında durmaktadır. İnce bir şekilde tasarlanmış müstakil evler hem modernliğinizi hemde huzurunuzu eksik etmeyecektir. İşte bakarken bile huzur dolduğunuz bahçeli evler...

İki Katlı Müstakil Ev Planları

İki Katlı Müstakil Ev Planları

Yaşadığınız basit apartman dairelerinden, her türlü imkânı sunan ancak toprağa bile dokunamadığınız lüks rezidansların içerisine sıkıştırılmış hayatlardan sıkılan herkesin hayalidir filmlerdeki gibi pembe panjurlu olmasa da kutu gibi bir müstakil ev sahibi yapmayı planlıyorsanız, imar örneklerini inceleyebilirsiniz.