Babacan Holding Hedefine Uzakdoğu Yatırımcılarını Aldı!

Babacan Holding Hedefine Uzakdoğu Yatırımcılarını Aldı!

Babacan Premium'a yabancı yatırımcılardan da çok büyük talep geliyor. Hem yatırım, hem de oturum amaçlı sıfır peşinat aylık 2.150 TL taksit avantajıyla konut sahibi olma fırsatı sağlayan projeden Arap yatırımcılarının ardından şuanda da Japonlar bir katın tamamına sahip oldu.

Hükümet, yabancılara vatandaşlık hakkının sağlanması da dahil olmak üzere döviz girişinin önündeki engelleri kaldırmak amacıyla çeşitli teşvikler altına imza atarken, Babacan Holding'de hedefine potansiyel olarak ön plana çıkardığı Uzakdoğu'yu aldı.

Referandumun ardından beklenen yabancı yatırımcı ilgisinin kendini göstermeye başladığı günlerde yerlı yatırımcılar tarafından da yoğun ilgi gösterilen Babacan Premium projesine yabancı yatırımcılar tarafından gelen talepde çok büyük. Hem yatırım, hem de oturum amaçlı %0 oranında peşinat, ayda 2.150 TL taksit karşılığında konut sahibi olma fırsatı sağlamakta olan lüks konut projesi, Arap yatırımcıların ardından Japon yatırımcıların cazibe merkezi halini aldı.

Japon yatırımcıların Türkiye üzerinde konut yatırımı altına imza atmasının çok sevindirici ve memnun edici olduğuna dikkat çeken Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan, Babacan Holding'in projelerine yerli yatırımcıların yanı sıra yabancı yatırımcılardan gelen talebin neredeyse eş değer olduğunu vurguladı.

Babacan, Türkiye'den konut sahibi olma arzusunda olan fakat bürokratik kısıtlamalardan ötürü hala beklemede yer alan yabancı yatırımcıların harekete geçtiğini vurguladı. Kendilerinin daha çok Araplar tarafından bir patlama beklediklerini fakat Japonlar'dan geldiğini ileten Babacan, Beylikdüzü'nde bölgenin en iddiali projesi olduğunu savunduğu Babacan Premium projesine yatırım yapma tercihinde bulunan Japon uyrukluların, ilk etapta 1 kata tamamıyla sahip olduklarını sözlerine ekledi.

Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerine de baktıklarını sözlerine ekleyen Babacan, Japon yatırımcıda ki söz konusu bu potansiyelin üzerine kendilerinin de yönünü Japonya, Filipinler, Singapur gibi Uzakdoğu ülkelerine çevirdiklerini vurguladı. Oralarda gerekli reklam ve tanıtım faaliyetlerini devam ettirerek projeleri çok geniş kitlelere yayma arzularının var olduğundan konu açtı

Beylikdüzü E-5 üzerinde bölgenin en prestijli ve en uygun konut projesi olarak ön plana çıkan Babacan Premium adı verilen lüks ve modern konut projesi; residence, tower, terrace, home office ve AVM'den meydana gelen karma bir yapı halinde kendini gösteriyor. 28.620 metrekare alana sahip arsa üzerinde hayata geçirilen projede farklı alanlara sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Etiketler : Şirket Haberleri