Babacan Holding’in 20 Yıl Vadeli Kampanyası!

Babacan Holding’in 20 Yıl Vadeli Kampanyası!
Editör: Vahap AYZET Konut Projeleri 30 Ocak 2017
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

2002 ylından 30 Ocak 2017 tarihli günümüze kadar kendi arsalarının üzerinde modern ve konforlu konut projeleri yapmakta olan Babacan Holding, şuanda da tarihlere kzanacak olan bir kampanya sayesinde konut sahibi olma arzusunda olan kişilere kolaylık sağlıyor.

Bu tarihi kampanya sayesinde, Babacan Holding imzası bulunmakta olan Beylikdüzü E-5 üzerinde eşi benzeri bulunmayan lokasyonda yükselen Babacan Premium ve Atatürk Havalimanı’na komşu konumunda olan efsane Babacan Port Royal projeleri üzerinden 20 ay vade seçeneğiyle aylık %0.75 – %0.85 faiz oranıyla konut sahibi olabilirsiniz. 1 Şubat 2017 tarihinden sonra start alacak kampanya 31 Mart 2017 tarihine kadar devam edecek.

CUMHURİYET TARİHİNDE İLK!

Konut alma isteğinde bulunan kişilerin hiç beklemeden yatırım yapması gerekliliğini ve bu kampanyanın çok büyük bir fırsat olduğunu dile getiren Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, Ekonomi üzerinde en çok etkisi bulunmakta olan konut sektörünün 2017 yılında canının yanmaması ve tüm olumsuzluklarla rağmen ayakta kalması için Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER işbirliğiyle başlayacak olan kampanya ile Cumhuriyet tarihi boyunca bir ilk yaşandığını belirtti.

240 ay vade imkanı bulunan çok cazip ödeme oranları sunmakta olan bu kampanya 1 Şubat 2017 tarihinde başlayacak ve 31 Mart 2017 tarihinde tamamen bitecek.

Babacan Holding şuana kadar yapmış olduğu tüm projelerinde alıcısına destek oldu ve 20 yıl vadeli kampanyayı uygulamaya koyuyor. Bu kampanya aracılığıyla vadelerin kısa olmasından dolayı artan taksit tutarını ödeyemeyen veya ödemekte zorluk çekenler ya da bu durumdan korktukları için ev alamayan herkes ev sahibi olabilecek.

DAR VE ORTA GELİRLİLER İÇİN ÇOK BÜYÜK FIRSAT!

Bu kampanya çok uzun zamandan beri konut alma istemi içerisinde olan dar ve orta gelirlileri harekete geçirecektir. Yatırımların hızının düşmeden bu tür kampanyalar beraberinde sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekmektedir.

Bu şekilde yatırımlar hız kesmez, konut sahibi olmak artık çok olur. Babacan Holding’in her zaman öncelikli hedefi, ekonomik doğrultunun büyümeye devam etmesidir. İstikrar devam ettiği sürece sektör de büyüme çok büyük ölçüde olacaktır. Ülkenin ve sektörün gücüne inanç tam!Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com