Azur Marmara Beylikdüzü Şubat'ta Satışa Çıkıyor!

Azur Marmara Beylikdüzü Şubat'ta Satışa Çıkıyor!

Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne komşu bir konumda yapılması planlanan Azur Marmara emniyet binasının hemen yanı başında yükseliyor. Tamamı deniz manzarasına hakim ve karma konsept ile hazırlanan projenin tam detayları açıklanmamakla birlikte, fiyat bilgisinin de önümüzde günlerde açıklanacağı paylaşıldı.

İstanbul Avrupa Yakası’nın gelişen yüzlerden Beylikdüzün’de “Nereden Bakarsan Bak Denizi Göreceksin” sloganıyla yeni bir konut projesi daha yükseliyor. Batıbeyler Yapı tarafından Beylikdüzü’nün merkezi lokasyonlarından sayılacak bir nokta hayata geçirilen projenin ismi Azur Marmara olarak belirlendi. Karma konsept ile hazırlanan projenin tam detayları açıklanmamakla birlikte, fiyat bilgisinin ise önümüzde günlerde ilan edileceği söyleniyor.

Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne komşu bir konumda yapılması planlanan Azur Marmara emniyetin hemen yanı başındaki alanda yükseliyor olacak. 30 bin metrekarelik arsa üzerine yapılacak olan proje 12 katlı 6 bloktan oluşuyor. Konutların yanı sıra 100 adette ticari alanın inşa edilmesi planlandı. Çeşitli büyüklüklere sahip olarak tasarlanan konutların genişlikleri 105 ile 247 metrekare arasında değişiklik gösteriyor olacak.

Ön talep toplama sürecine devam edilen projede, Şubat ayının son haftalarına doğru satışa çıkılması planlanıyor. Azur Marmara’da oturumcular düşünülerek tasarlanan konutların büyüklük ile çeşitleri ise;

  • 105 ila 138 metrekare arası olan 2 oda 1 salon daireler,
  • 138 ila 222 metrekare arası olan 3 oda 1 salon daireler,
  • 222 ila 247 metrekare arası olan 4 oda 1 salon daireler bulunuyor.

Toplam 442 adet konutun yer alacağı Azur Marmara’nın teslim tarihi ise Şubat 2019 olarak belirlendi. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen dairelerin tamamı deniz manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. Her daire için otopark alanına sahip olan projede, çocuklar için oyun alanları yer alırken, büyükler içinde eğlenceli vakit geçirebilecekleri sosyal alanlar unutulmuyor. Yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, cafe ve yürüyüş alanları içinde projenin mimarisinde yer ayrılmış durumda. Güvenlik ve kameralı güvenlik sistemide konut sakinlerinin huzurlu şekilde oturabilmesi için düşünülmüş.

Azur Marmara projesi merkezi konumda yer almasından ötürü sosyal hayattan kopmamanızı da imkan tanıyor. Etrafında yer alan birçok alışveriş alanları ve okullar sayesinde ihtiyacınız olabilecek tüm sosyal donatılara da komşu bir noktada yer alıyor. Toplu taşıma duraklarına da yakın mesafede yer alan projenin ulaşım sıkıntısı da bulunmuyor. Projenin henüz internet sitesi açılmadığı için ön talepler www.manzarammarmara.com üzerinden alınmaktadır.

Etiketler : Yeni Projeler   Azur Marmara Fiyatları   Azur Marmara Nerede   Azur Marmara