Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!

truck

Avrupark, İstanbul Başakşehir üzerinde konumlanmaktadır. Altında Cihan İnşaat imzası yer alan Avrupark Bahçekent Projesi çerçevesinde total olarak 1.394 adet daire yer almaktadır. Aynı zamanda projede 86 adet ticari bölümde bulunmaktadır. 31 Mart'a kadar 240 ay vadeli konut kampanyası devam edecektir. 2+1 daire fiyatları 469.000 TL'den başlayış göstermektedir.

Cihan İnşaat markalı konut projelerinin yeni merkezi olarak bilinmekte olan Bahçekeknt'te Emlak Konut GYO güvencesiyle Avupark Bahçekent Projesi'ni inşa etmekte. 78.640 metrekare alan üzerinde yükseltilecek olan Avrupark Bahçekent projesinde toplam olarak 1.394 adet daire yer alırken aynı zamanda 86 adet iş yeride proje üzerinde kendisini gösteriyor. 

Avrupark Bahçekent'te 1+1'den 4+1'e kadar daire tiplemeleri kendini gösteriyor. 1+1 dairelerin mevcut alanları 64 metrekareden başlayıp 74 metrekareye kadar uzanıyor, 2+1 dairelerin mevcut alanı 95 metrekareden başlayıp 125 metrekareye kadar uzanıyor. 3+1 dairelerin mevcut alanı 145 metrekareden başlayıp 192 metrekareye kadar uzanıyor, 4+1 dairelerin mevcut alanları ise 174 metrekareden başlayıp 185 metrekareye kadar uzanıyor.

Avrupark Bahçekent Nerede?

Tem Otoyolu ve yeni yapılacak olan Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yollarının üzerinde bulunmakta olan Avrupark'ta yaşarken, şehir içi trafiğe takılmadan en hızlı şekilde eve ulaşmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bahçeşehir'e yalnızca 5 dakika mesafede bulunmakta olan Avrupark aynı zamanda 3. Havaalanı ve Kanal İstanbul Projesine olan yakınlığıyla da çok kısa zaman içerisinde hayatınızı ulaşım olanakları açısından çok büyük ölçüde kolaylaştıracak.

Avrupark projesi 3. Havaalanına 30 kilometre uzaklıkta yer alırken Kanal İstanbul'a 3.5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Aynı zamanda planlanmakta olan metro hattına 3.5 kilometre uzaklıkta bulunurken Banliyö Tren Hattına 1.2 kilometre mesafede yer alıyor.

AVRUPARK BAHÇEKENT PROJE ÖZELLİKLERİ
Proje Teslim Tarihi Nisan 2018
Satış Devam Ediyor
İnşaat Devam Ediyor
Yatırım Bedeli 600 Milyon TL
M2 Aralığı 64 - 185
Proje Alanı 78.640
Konut Sayısı 1.394
Mağaza/Dükkan Sayısı 86
Toplu Taşıma
Restaurant
Cafe
Açık Otopark
Kapalı Otopark
Yeşil Alan
24 Saat Güvenlik
Mağaza/Ofis
Sosyal Tesis
Spor Salonu
Fitness Salonu
Hamam
Sauna
Futbol Sahası
Tenis Kortu
Bisiklet Yolu
Yürüyüş Alanları
Açık Yüzme Havuzu
Kapalı Yüzme Havuzu
Çocuk Yüzme Havuzu
Çocuk Parkı
Proje Başlangıç Tarihi Nisan 2015
Blok Sayısı 18
Fiyatlar ₺ 220.000 - 550.000
Avrupark Bahçekent Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Avrupark Bahçekent İletişim Bilgileri
Web : http://www.avrupark.com/
Telefon : 0212 607 27 42
Adres : Bahçekent Emlak Konutları yanı Başakşehir/İstanbul

"Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!" Yorumlar

"Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!" Benzer Haberler


Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!

Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!

Avrupark, İstanbul Başakşehir üzerinde konumlanmaktadır. Altında Cihan İnşaat imzası yer alan Avrupark Bahçekent Projesi çerçevesinde total olarak 1.394 adet daire yer almaktadır. Aynı zamanda projede 86 adet ticari bölümde bulunmaktadır. 31 Mart'a kadar 240 ay vadeli konut kampanyası devam edecektir. 2+1 daire fiyatları 469.000 TL'den başlayış göstermektedir.. Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!

Avrupark Bahçekent Projesi Kazandırmaya Devam Ediyor!

Avrupark Bahçekent Projesi Kazandırmaya Devam Ediyor!

Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliği ile Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent’te metrekare fiyatları yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Nisan 2018’de daire teslimlerine başlanacak olan projenin özellikleri ve ödeme imkanları...

Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent

Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!. İstanbul'un en gözde projelerinden biri olmaya aday Avrupark Bahçekent, özellikleri ile de şaşırtmaya getiriyor.

Avrupark Bahçekent Örnek Daireleri Sizleri Bekliyor

Avrupark Bahçekent Örnek Daireleri Sizleri Bekliyor

Avrupark Bahçekent projesinin örnek dairesini Emlaktasondakika.com olarak sizin için üç boyutlu olarak gezdik.. Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!

Avrupark Bahçekent Fiyat Listesi

Avrupark Bahçekent Fiyat Listesi

Cihan İnşaat imzası ile Hoşdere 3. Etap kapsamında hayata geçirilen Avrupark Bahçekent konut projesi kapsamında toplamda 1.394 adet daire bulunurken 84 tane de bağımsız ticari ünite bulunmaktadır. Avrupark Bahçekent konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…