Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın

Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın
Editör: Nezaket DURU Kentsel Dönüşüm 21 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Kentsel dönüşüm projeleri büyük bir hız ile devam ediyor. Ataşehir’de yapılmakta olan Ataşehir Emekevler kentsel dönüşüm projesinde mülk sahipleri evlerine kavuşuyor. Ataşehir Emekevler kura için çekilişler yarın saat 10:00’da yapılacak…Kentsel dönüşüm sürecinde TOKİ ve Ataşehir Belediyesi ortak olarak hata geçirdiği Emekevler Atapark Konutlaru’nda bitim aşamasına gelindi. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Ataşehir Emekevler projesinde daireler sahiplerini buluyor.

57 bin metrekare alanda hayata geçirilen proje kapsamında 400’ün üzerinde hak sahibi bulunuyor. Grey İnşaat tarafından inşa edilen Ataşehir Emekevler kentsel dönüşüm projesi toplam 632 konuttan meydana geliyor. Bu konutlardan 410 adedi kura ile birlikte hak sahiplerine teslim edilecek.

Ataşehir Emekevler kura çekilişi yarın saat 10:00’da Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleşecek. Kura sonrasında gecekondu hak sahiplerine “Konut Tahsis Belgesi” verilecek.Ataşehir Emekevler projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Hak sahipleri dairelerini teslim aldıktan sonra 20 yıl boyunca 60 TL ile 200 TL arasında değişen taksitlerle ödeyebilecek.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com