Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?

Aris Grand Tower daire fiyatları belli oldu mu?
Editör: Nezaket DURU Konut Projeleri 9 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Birbirinden yeni konut projelerinin göze çarptığı İstanbul’da yeni bir proje daha yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Uzun zamandır yeni bir proje gerçekleştirmek ve birbirinden yeni girişimler sağlamak isteyen firmaların en çok tercih ettiği lokasyonlardan biri olan Esenyurt, yeni projesine kavuşuyor.

 

Özellikleri ile dikkatleri çeken Aris Grand Tower, uzun zamandır herkes tarafından beklenen projeler arasında yer alıyordu. Uzun zamandır yapımına devam edilen ve bir kule olarak karşımıza çıkan Aris Grand Tower özellikleri ile de baş döndürüyor.

 

Büyük peyzaj alanları, yüzme havuzları, basket sahaları ve tenis kortları ile birlikte tam bir aile yaşamını ayağınıza getiren Aris Grand Tower’da 55 metrekarelik 1+1’ler, 75 metrekarelik 2+1’ler satışa sunuluyor.

 

Aris Grand Tower fiyatları belli oldu mu?

 

Çok uzun zamandır Esenyurt’ta hayata geçirilmeyi bekleyen Aris Grand Tower, yüzde 0 peşinat ve 120 ay vade ile herkesin de ev sahibi olmasını sağlıyor.

 

Hiç bir ücret ödemeden kira öder gibi herkesin ev sahibi olabilmesine olana sunan Aris Grand Tower, lokasyon olarak da şehir merkezine yakın olduğu için dikkatleri çekiyor. Özellikleri ve muhteşem fiyatları ile Esenyurt’un en iyi bölgesinde yer alan Aris Grand Tower’dan siz de ev sahibi olmak istiyorsanız, hemen bir tanıtım ofisine uğramalısınız.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

İnistanbul Gala Fiyat Listesi

İnistanbul Gala Fiyat Listesi

Tema Tasarım | Osgaka.com