Ankara Kule Evo’da son daireler!

Ankara Kule Evo’da son daireler!
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 5 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Ankara’da yeni inşa edilen ve her geçen gün değeri daha da artış gösteren Kule Evo, yeni yatırımcılarını da beklemeye devam ediyor. Her geçen gün büyüyen ve gelişen Ankara ile birlikte herkesin rahat etmesini amaçlayan Kule Evo hem akıllı hem de pratik çözümler sunarak muhteşem bir dairenin de ortaya çıkmasını sağlıyor.

 

Hem daire hem de ofis anlayışı ile birlikte inşa edilen Kule Evo, Eskişehir Yolu’nda dikkatleri çeken ticari yaşamın içerisinde olmak için uğraş gösteriyor. Ankara genelinde inşasına devam edilen Eskişehir Yolu’nda en güzel yerde yer alan Kule Evo’nun özellikleri de herkes tarafından dikkatle incelenmeye devam ediliyor. 39 adet asma katlı dükkanın da bulunduğu Kule Evo, ‘yol üstü’ alışveriş durağı olarak da ziyaretçilerin beğenisini kazanmaya aday oluyor.

 

Kule Evo fiyatları ne kadar?

 

Ankara’da güzel bir alanda oturmak ve güvenliğinden emin olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği projelerden olan Kule Evo, 180 home ofisten oluşuyor. Projede 1+1 balkonlu daireler 55,50 metrekare, 1+1 teraslı daireler 131,70 metrekare, 2+1 balkonlu daireler 90 metrekare, 2+1 teraslı daireler 171, 60 metrekare olarak tasarlandı. Projenin genel fiyatları ise 317 bin liradan başlıyor ve 655 bin liraya kadar uzanabiliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com