Ankara Etlik'de Monoray Çalışması Yapılıyor!

truck

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi üyelerine şehirdeki ulaşım yatırımlarına yönelik bir sunum yapıldı. Sunumda başkentin ulaşım projelerinin tamamı masaya yatırıldı ve bu konuda fikir alışverişi yapıldı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi üyelerine, şehirde inşa çalışmalarına başlanan yol projelerine yönelik, Üçpınar tarafından sunum yapıldı.

Belediye Meclisi'nde, üyelerden gelen taleplerin üzerine şehir hastaneleri bölgelerinde yapılacak olan yol projelerine ilişkin bilgi aktarımında bulunan Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, ilk olarak Bilkent Şehir Hastanesi bölgesinde var olan çalışmaları aktardı.

Üçpınar tarafından yapılan açıklamada Üniversiteler, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi, Sağlık Bakanlığı ve Çevre Bakanlığı'ndan yetkililerin kendini gösterdiği işinde uzman kişilerin bulunduğu yeni bir trafik planının hazırlandığını iletti.

Bilkent Şehir Hastanesi'ne Eskişehir Yolu'ndaki metro durağından bir monoray projesi çalışması yaptıklarını sözlerine ekleyen Üçpınar, Metrodan hastaneye yaklaşık olarak 1000 metrelik uzaklıkta monoray yapımı için EGO Genel Müdürlüğü'nün çalışmalarına devam ettiğini de belirtti. Bilkent Bulvarı'nda yer alan ODTÜ Kavşağı'nda da gelecek haftalar içerisinde bir tören altına imza atılmasının hedefler dahilinde yer aldığına vurgu yapan Üçpınar, buradaki 3 katlı kavşak çalışmalarına start verdiklerini de sözlerine ekledi.

Etlik'teki hastane bölgesi için EGO Genel Müdürlüğü aracılığıyla yine bir monoray projesi çalışmasının da devam etmekte olduğunu ifade eden Üçpınar, Özellikle yeni yapılacak olan etlik kampüsle ilgili hemen hemen 20000 metre uzunluğunda monoray çalışmasına start verdiklerini vurguladı.

"Ankara Etlik'de Monoray Çalışması Yapılıyor!" Yorumlar

"Ankara Etlik'de Monoray Çalışması Yapılıyor!" Benzer Haberler


Ankara'da 2.890 Hektar Alan Dönüşüyor!

Ankara'da 2.890 Hektar Alan Dönüşüyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, şehirlerin gelişimini en doğu biçimde yapmak amacıyla kentsel dönüşüm sürecini karar alıcılar ve uzmanların katılımıyla ele aldı.. Ankara Etlik'de Monoray Çalışması Yapılıyor!

Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında 17.000 Gecekondu Yıkıldı!

Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında 17.000 Gecekondu Yıkıldı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doçent Doktor Asım Balcı, 2016 tarihi itibarıyla uygulanmakta olan kentsel dönüşüm projesi kapsamında yenilenme alanının toplamı 2.890 metrekare olarak belirlenmiş durumda olduğunu belirtti. Bu çerçevede dönüşümü gerçekleştirilecek olan gecekondu sayısıysa 30.000 seyirlerinde. Günümüze kadar toplamda 17.000 gecekondunun yıkım işlemleri tamamlandı.

Ankara'da Yaşayanlar Dikkat! Haftaiçi Kar Geliyor

Ankara'da Yaşayanlar Dikkat! Haftaiçi Kar Geliyor

Ankara Etlik'de Monoray Çalışması Yapılıyor!. Meteorolojiden alınan bilgilere göre 19 Aralık Pazartesi günü az bulutlu havanın hakim olacağı Ankara’da, en düşük sıcaklık -9 derece olurken, en yüksek sıcaklığın 1 derece olması öngörülmekte. Hafta sonunu kapalı ve soğuk havanın etkisinde geçiren Ankara’da, bu gece için en düşük sıcaklık -6 derece olacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Satılık 6 Arsa

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Satılık 6 Arsa

Ankara Büyükşehir Belediyesi 6 arsasını toplam 45 milyon TL'ye ihaleyle satışa çıkarıyor...Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı Çankaya ve Keçiören'de yer alan 6 arsasını satışa çıkardı. Planda konut alanı olarak. Ankara Etlik'de Monoray Çalışması Yapılıyor!

Ankara Konut Projeleri 2018

Ankara Konut Projeleri 2018

Ankara’da özellikle de yatırım amaçlı konut almak isteyenler için yakın zamana kadar Gaziosmanpaşa, Çankaya gözde bölgeler arasındaydı. Şimdiler de ise Eskişehir yoluna giden bölgedeki konut projeleri önemli yatırım merkezlerinin başında geliyor. Son yıllarda Çukurambar, Ümitköy, Çayyolu, Eryaman, Sincan ve Etimesgut gibi semtler değerini artırırken yeni yılda teslimi yapılacak konut projelerini inceleyelim.

Ankara Mamak 4. Etap Toki İhalesi Bugün Yapılıyor

Ankara Mamak 4. Etap Toki İhalesi Bugün Yapılıyor

Ankara Mamak’ta yeniden inşa edilmesi planlanan üç mahallede toplam bin 1400 civarı gecekondu bulunuyordu. 575 bin metrekarelik alanı kapsayan Mamak ilçesine bağlı Altıağaç, Karaağaç ve Hüseyingazi mahallelerinde 4 bin konutun inşa edilmesi planlanırken, Geleceğe yatırım amacıyla çalışan TOK sosyal imkanları da unutmuyor.. Ankara Etlik'de Monoray Çalışması Yapılıyor!

Sinpaş Altın Oran ve Marina Ankara ev sahipleri bekliyor

Sinpaş Altın Oran ve Marina Ankara ev sahipleri bekliyor

Ankara'nın en önemli projelerinden biri olan Sinpaş Altın Oran ve Marina Ankara, yeni ev alacaklara özel en iyi fiyat girişimlerini de göstermeye devam ediyor.

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi TOKİ Başvuruları

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi TOKİ Başvuruları

Konut üretimi alanında faaliyet göstermekte olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Ankara Mamak’ta yer alan Gülseren Mahallesinde inşa ettiği 2. Etap konutlarında yer alan 37 adet dairesi satışa sundu. 18 Ocak 30 Haziran tarihleri arasında alınacak başvurulara dair ayrıntılı bilgi haberimizde yer almaktadır.