AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!

AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!

AND Gayrimenkul imzasıyla birlikte Kartal üzerinde hayata geçirilen AND Pastel adı verilen projede yeni bir kampanya dönemi kendini gösteriyor. İnşa edilmeye başladığı günden beri kampanyalarla adından söz ettiren AND Pastel, artık düzenlediği etkili kampanyalarla eskisi kadar şaşırtamıyor. Projede konut sahibi olacak bireyler kredi ödemelerini, anahtarlarını alıp evlerine oturduktan sonra yapmaya başlayarak firmaya güven besliyorlar.

Anadolu Grubu'nun çok büyük ve tecrübeyle dolu geçmişinden sağladığı güçle birlikte projeler altına imza atan Anadolu Grup iştiraki AND Gayrimenkul, İstanbul üzerinde genç, eğitimli ve beyaz yakalı nüfus tarafından tercih listelerinin ilk sırasında yer alan lokasyonlar arasında kendini gösteren Kartal'daki AND Pastel projesinde her zaman olduğu gibi yeni bir kampanya dönemini daha başlattı.

Kampanya, AND Pastel projesi üzerinden konut sahibi olacaklara, kredi ödemelerine anahtar teslimlerini sağladıktan sonra başlama imkanını sunuyor. Bu çerçeve dahilinde söz konusu kampanya, konut sahibi olma arzusunda olan fakat direkt olarak şuanda ödeme problemi bulunanlara çok güzel bir fırsat veriyor. Kartal üzerinde inşa çalışmaları hala devam eden AND Pastel projesinde yaşamın 2018 Haziran'ın da başlaması öngörülüyor.

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, kendileri tarafından gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda konut sahibi olma kararının ileri bir tarihe atılmasının en büyük sebebinin ödeme sorunlarından geçtiğini vurguladı ve bunun önüne geçmek için bu kampanyaya hayat verdiklerini paylaştı.

Usta, özellikle düzenli bir şekilde geliri bulunan, kira ödemesi yaptığı için ev kredisi ödeyemeyeceği düşüncesi taşıyan ya da oturduğu evini satmadan yeni bir konut alamayacağını belirtenler için çok efsane bir şekilde finansal kolaylığın kapısını açmaya çalıştıklarını vurguladı.

Proje geliştirmesi altına imza atmadan önce, çok sayıda araştırma yaptıklarını ve bu araştırmalar sonucunda meydana gelen tüm beklentileri dikkatler dahilinde tutara proje geliştirmeye başladıklarını ileten Usta, günümüze kadar çok sayıda araştırma altına imza attıklarını, evin içini ve dışını tamamen bütün bir alan olarak değerlendirdiklerinde, kullanıcıların konuttan olan beklentilerini önyargılaran tamamen temizlenerek geniş kitleler üzerinde sorguladıklarını kaydetti. 

Her bir beklentinin projelerde elbet bir yerde karşılık bulduğunu dile getiren Usta, Yeni Nesil Mahalle şeklinde yükseltilen 1.250 konuta sahip AND Pastel projesinin bu olayın en güzel örneklerinden biri olduğunu da gururla söyledi. 

Etiketler : Konut Projeleri   İstanbul Konut Projeleri   And Pastel Fiyatları