AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!

truck

AND Gayrimenkul imzasıyla birlikte Kartal üzerinde hayata geçirilen AND Pastel adı verilen projede yeni bir kampanya dönemi kendini gösteriyor. İnşa edilmeye başladığı günden beri kampanyalarla adından söz ettiren AND Pastel, artık düzenlediği etkili kampanyalarla eskisi kadar şaşırtamıyor. Projede konut sahibi olacak bireyler kredi ödemelerini, anahtarlarını alıp evlerine oturduktan sonra yapmaya başlayarak firmaya güven besliyorlar.

Anadolu Grubu'nun çok büyük ve tecrübeyle dolu geçmişinden sağladığı güçle birlikte projeler altına imza atan Anadolu Grup iştiraki AND Gayrimenkul, İstanbul üzerinde genç, eğitimli ve beyaz yakalı nüfus tarafından tercih listelerinin ilk sırasında yer alan lokasyonlar arasında kendini gösteren Kartal'daki AND Pastel projesinde her zaman olduğu gibi yeni bir kampanya dönemini daha başlattı.

Kampanya, AND Pastel projesi üzerinden konut sahibi olacaklara, kredi ödemelerine anahtar teslimlerini sağladıktan sonra başlama imkanını sunuyor. Bu çerçeve dahilinde söz konusu kampanya, konut sahibi olma arzusunda olan fakat direkt olarak şuanda ödeme problemi bulunanlara çok güzel bir fırsat veriyor. Kartal üzerinde inşa çalışmaları hala devam eden AND Pastel projesinde yaşamın 2018 Haziran'ın da başlaması öngörülüyor.

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, kendileri tarafından gerçekleştirilen araştırmalar sonucunda konut sahibi olma kararının ileri bir tarihe atılmasının en büyük sebebinin ödeme sorunlarından geçtiğini vurguladı ve bunun önüne geçmek için bu kampanyaya hayat verdiklerini paylaştı.

Usta, özellikle düzenli bir şekilde geliri bulunan, kira ödemesi yaptığı için ev kredisi ödeyemeyeceği düşüncesi taşıyan ya da oturduğu evini satmadan yeni bir konut alamayacağını belirtenler için çok efsane bir şekilde finansal kolaylığın kapısını açmaya çalıştıklarını vurguladı.

Proje geliştirmesi altına imza atmadan önce, çok sayıda araştırma yaptıklarını ve bu araştırmalar sonucunda meydana gelen tüm beklentileri dikkatler dahilinde tutara proje geliştirmeye başladıklarını ileten Usta, günümüze kadar çok sayıda araştırma altına imza attıklarını, evin içini ve dışını tamamen bütün bir alan olarak değerlendirdiklerinde, kullanıcıların konuttan olan beklentilerini önyargılaran tamamen temizlenerek geniş kitleler üzerinde sorguladıklarını kaydetti. 

Her bir beklentinin projelerde elbet bir yerde karşılık bulduğunu dile getiren Usta, Yeni Nesil Mahalle şeklinde yükseltilen 1.250 konuta sahip AND Pastel projesinin bu olayın en güzel örneklerinden biri olduğunu da gururla söyledi. 

AND Pastel Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
AND Pastel İletişim Bilgileri
Web : http://andpastel.com/
Telefon : 0850 393 40 00
Adres : Esentepe Mah. Anadolu Cad. Kartal/İstanbul

"AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!" Yorumlar

"AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!" Benzer Haberler


And Pastel ile Yeni Nesil Mahalle'de Yaşayın!

And Pastel ile Yeni Nesil Mahalle'de Yaşayın!

Anadolu Grup iştirakı olan AND Gayrimenkul imzası taşımakta olan, şirketin Kartal üzerinde bulunan ilk konut projesi AND Pastel yükseliyor. 45.000 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan AND Pastel projesinde 1.200 konut yer alıyor. 250.000 metrekare inşaat alanı bulunmakta olan proje üzerinde, 1+1'den, 4+1'e kadar farklı alanlarda bulunan daireler %1 KDV oranıyla satılıyor. "Yeni Nesil Mahalle" mottosuyla satışa çıkarılmış olan ve 2018 yılının Haziran ayında teslimleri yapılacak olan projede fiyatlar 430.000 TL'den başlayacak.. AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!

AND Pastel 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

AND Pastel 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

AND Pastel, 20 yıl vade ve %0'dan başlayan faiz oranlarıyla cazip fırsatlarla alıcısının karşısına çıkıyor. AND Pastel projesinden konut sahibi olmak isteyenlere dolu dolu anılar biriktirebilecekleri, renkli ve aynı zamanda huzurlu, sakin bir yaşam sunuyor.

AND Pastel Fiyat Listesi

AND Pastel Fiyat Listesi

AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!. AND Gayrimenkul güvencesi ile İstanbul Kartal’da hayata geçirilen AND Pastel konut projesi kapsamında 1.200 adet daire yer alırken proje kapsamındaki daire fiyatları 388 bin TL’den başlangıç göstermektedir. Bahsetmiş olduğumuz AND Pastel konut projesindeki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…

AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!

AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!

AND Gayrimenkul imzasıyla birlikte Kartal üzerinde hayata geçirilen AND Pastel adı verilen projede yeni bir kampanya dönemi kendini gösteriyor. İnşa edilmeye başladığı günden beri kampanyalarla adından söz ettiren AND Pastel, artık düzenlediği etkili kampanyalarla eskisi kadar şaşırtamıyor. Projede konut sahibi olacak bireyler kredi ödemelerini, anahtarlarını alıp evlerine oturduktan sonra yapmaya başlayarak firmaya güven besliyorlar.. AND Pastel Projesinde Konut Alanlar, Teslimden Sonra Kredi Ödemelerine Başlıyor!