Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı

Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 7 Kasım 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Beylikdüzü bölgesinin en yeni projelerinden biri olan Alya Penta projesi Akkuş Gayrimenkul güvencesi ile görücüye çıkıyor. CNR 2016 emlak fuarında yatırımcıların karşısına çıkacak olan proje genel özellikleri ile de dikkat çekiyor. Birbirinden farklı özellikleri ile cezbeden Alya Penta Beylikdüzü bölgesinde lokasyon olarak güzel bir alanda yer alıyor.

 

Genel mimarisi ile dikkat çeken Alya Penta yüksek binalardan sıkılan ve daha butik bir evde oturmak isteyenlerin tercih oluyor. Toplamda 5 binadan oluşan projede 50 daire yer alıyor. Akıllı ev sistemi sayesinde elektrik, doğalgaz ve su gibi masrafların azalmasına yardımcı olan projede aynı zamanda 8 adet dükkan yer alıyor. Bu dükkanlarla birlikte ticari yaşamı da canlı tutacak olan Alya Penta, her aktivite alanını da site içerisinde bulunduruyor.

 

Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı

 

Toplamda 3 bin 554 metrekare üzerine kurulan Altan Penta için tam teslimat tarihi de bildiriliyor. Ekim 2018’den itibaren yaşamın başlayacağı Alya Penta’da çok sayıda spor salonu, sauna, çocuk odası ve pek çok yürüyüş alanı yer alacak. Aynı zamanda projede açık ve kapalı otoparklar da arabalarınızı güvenle bırakabileceğiniz bir alan olacak.

 

Metrekare fiyatlarının 4 bin liradan başladığı projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunulacak.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com