Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı

truck

Alya Penta projesi uzun zamandır beklenen projeler arasında yer alıyor. Özellikleri ve sunduğu fiyat seçenekleri ile herkesin de beğenisini kazanan Alya Penta, Akkuş Gayrimenkul imzası ile günden güne büyümeye devam ediyor.

Beylikdüzü bölgesinin en yeni projelerinden biri olan Alya Penta projesi Akkuş Gayrimenkul güvencesi ile görücüye çıkıyor. CNR 2016 emlak fuarında yatırımcıların karşısına çıkacak olan proje genel özellikleri ile de dikkat çekiyor. Birbirinden farklı özellikleri ile cezbeden Alya Penta Beylikdüzü bölgesinde lokasyon olarak güzel bir alanda yer alıyor.

Genel mimarisi ile dikkat çeken Alya Penta yüksek binalardan sıkılan ve daha butik bir evde oturmak isteyenlerin tercih oluyor. Toplamda 5 binadan oluşan projede 50 daire yer alıyor. Akıllı ev sistemi sayesinde elektrik, doğalgaz ve su gibi masrafların azalmasına yardımcı olan projede aynı zamanda 8 adet dükkan yer alıyor. Bu dükkanlarla birlikte ticari yaşamı da canlı tutacak olan Alya Penta, her aktivite alanını da site içerisinde bulunduruyor.

Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı

Toplamda 3 bin 554 metrekare üzerine kurulan Altan Penta için tam teslimat tarihi de bildiriliyor. Ekim 2018'den itibaren yaşamın başlayacağı Alya Penta'da çok sayıda spor salonu, sauna, çocuk odası ve pek çok yürüyüş alanı yer alacak. Aynı zamanda projede açık ve kapalı otoparklar da arabalarınızı güvenle bırakabileceğiniz bir alan olacak.

Metrekare fiyatlarının 4 bin liradan başladığı projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunulacak.

"Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı" Yorumlar

"Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı" Benzer Haberler


Alya Penta, Yaşam Vadisi Parkına Komşu Olarak Konumlanıyor!

Alya Penta, Yaşam Vadisi Parkına Komşu Olarak Konumlanıyor!

Akkuş Gayrimenkul'un İstanbul'a bağlı Beylikdüzü üzerinde konumlandırılmış olan yeni projesi Alya Penta, Yaşam Vadisi Parkı'na komşu olan konumu ve Beylikdüzü - Bakırköy metro hattına olan yakınlığı, az katlı binalar avantajıyla vermiş olduğu butik yaşam huzuruyla şehir merkezi karmaşasından uzaklaşmak isteyenleri bünyesine çekmiş durumda. . Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı

Alya Life Residence 495 bin liradan başlayan fiyatlarla

Alya Life Residence 495 bin liradan başlayan fiyatlarla

Ekşioğlu İnşaat'ın en güzel projelerinden biri olan ve uzun zamandır pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenmeye devam edilen Alya Life Residence birbirinden güzel ürünlerle sizler için fark yaratmaya devam ediyor. En güncel projeleri ile sizlerin de dikkatini çekecek olan Alya Life Residence tanıtım ofisleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı

Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı

Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı. Alya Penta projesi uzun zamandır beklenen projeler arasında yer alıyor. Özellikleri ve sunduğu fiyat seçenekleri ile herkesin de beğenisini kazanan Alya Penta, Akkuş Gayrimenkul imzası ile günden güne büyümeye devam ediyor.

Beklenen Alya Penta Çok Yakında Satışa Çıkıyor

Beklenen Alya Penta Çok Yakında Satışa Çıkıyor

Akkuş Grup şirketlerinden Akkuş Gayrimenkul, yeni konut projesi Alya Penta’yı 17 Kasım’da CNR Emlak 2016 Fuarı’nda vitrine çıkarıyor. Az katlı bloklardan oluşan ve butik bir yaşam sunan proje, CNR Fuarı’na özel fiyatlarla satışa çıkacak.. Alya Penta fiyat listesi ve ödeme planı