Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı

truck

Tek tuşla katlanan bir yatak veya koltuk, sadece dolap görünümünde bir çocuk odası dekorasyonu, sehpa görünümlü bir yemek masası.. Ev sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak ve küçük alanlara sahip olanların verimli dekorasyonlara sahip olabilmesi için düşünülen akıllı mobilya teknolojisinin öne çıkan modellerini haberimizden inceleyebilirsiniz..

Akıllı telefonlar ile hayatımıza girmeye başlayan akıllı cihaz teknolojisi dekorasyonlarda da yerini almaya başladı bile. Günümüzde pek çok ürünün akıllandığı teknolojiyi, takip etmek zor gibi görünse de tüketicileri düşünen üreticiler yine yapmış yapacaklarını. Günün yorgunluğunu atabilmek için sizlere güvenli ve huzurlu yaşam alanları sunan evlerinizin, hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümlerden nasibini almasını istiyorsanız bu haber tam size göre. İşte birbirinden harika akıllı mobilya dekorasyon örnekleri…

Birçok kişi için evi, dinlenmek veya hoş vakit geçirmek için değerli olmasının yanı sıra kullanışlı bir dekorasyonu sahip olması bakımından da önemlidir. Gelişen teknoloji sayesinde pratik çözümler sunan eşyalar, dekorasyonların daha zevkli hale gelmesini sağlıyor. Hal böyle olunca rahatına düşkün ev sahipleri de evlerini daha rahat yaşam alanlarına dönüştürmek için çözüm arayışlarına veya tasarım fikirleri konusunda araştırma yapmaya başlıyor.

Elektronik eşyalardan sonra mobilyaları da etkisi altına almaya başlayan teknolojik gelişmelerin ilk örnekleri akıllı koltuklar ile karşımıza çıkıyor. Kumanda ile çalışan akıllı koltuğunuz olsa, düşünsenize sizi yormadan açılıp kapanabilen. Düşüncesi bile dinlendiren bu tarz akıllı mobilya tasarımları şüphesiz tüm hanımların gözdesi olacağa benziyor. Yine telefon ya da bilgisayarınızı şarj edebilmek için priz ünitesine sahip bir koltuk. 

Mobilyalarda yaşanan gelişmeler sınır tanımazken, üreticiler de ev sahiplerini memnun edebilmek, yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getirebilmek ilginç tasarımlarını gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Hali hazırda yerden tasarruf sağlayan, görüntüsü küçük ama işlevi büyük olan birçok ev eşyasının yakın zamanda akıllı teknoloji ile donatılmış çeşitlerini dekorasyonlarınızın ayrılmaz parçası olarak kullanmaya başlıyor olacaksınız. 

Önemli mobilya üreticilerinin yerden tasarruf sağlayan tasarımları teknoloji ile birleşince vazgeçilmelerinizden olacağı kesin. Tek tuş ile açılabilen bir yatağa sahip olmayı, ya da katlandığında dolap görünümüne dönüşen ve odanızın düzenli görünmesini sağlayan yatak odası tasarımına sahip olmayı kim istemez ki? Oturma odanızda yer alan koltukların masaj yapma özelliğinden tutunda, sehpa görünümlü yemek masasına, kanepe görünümlü bir ranzaya kadar pek çok yaratıcı eşya fikirleri küçük alanlara sahip olanların dekorasyonlarına ferahlık katacağa benziyor. 

Akıllı Mobilyalar
Kullanışlı Modüler Mobilyalar
Çocuk Odaları için pratik çözümler.
Modern ve Yaratıcı Mutfak İçin Harika Fikirler
Akıllı Mobilya Tasarımları
Akıllı mobilyalar

"Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı" Yorumlar

"Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı" Benzer Haberler


Türkiye'de 41.000 Yataklı Akıllı Hastaneler Kurulacak!

Türkiye'de 41.000 Yataklı Akıllı Hastaneler Kurulacak!

Sağlık bakanlığı aracılığıyla kamu - özel işbirliği ile gerçekleştirilmiş olan "Şehir Hastaneleri" projesiyle, Türkiye'ye 41.091 yataklı hastaneler kurulacak. Hastanelerin 6 - 8 tanesi bu yıl hizmete açılıyor!. Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı

Akıllı Ev Sistemi Nedir?

Akıllı Ev Sistemi Nedir?

Avantaj, konfor ve hayal edemeyeceğiniz kolaylıkları bitmeyen akıllı ev sistemini siz neden kullanmayasınız ki? Güvenlik sistemleri sayesinde güvende olacağınız, kolaylıkları ile rahat bir yaşam sürebileceğiniz ve iklim kontrolü ile tasarruf sağlayacağınız akıllı evlere göz atmalısınız.

Cizre'de

Cizre'de "Akıllı Ulaşım ve Kavşak Çalışması" Projesi Başlıyor

Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı. Cizre Belediyesi’ne, İçişleri Bakanlığınca KHK kapsamında kayyum olarak atanan Ahmet Adanur hayata geçirdiği projeleriyle ilçeyi adeta yeniden inşa ediyor. Akıllı Ulaşım ve Kavşak Çalışması projesi ile trafiğin rahatlaması planlanıyor.

Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı

Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı

Tek tuşla katlanan bir yatak veya koltuk, sadece dolap görünümünde bir çocuk odası dekorasyonu, sehpa görünümlü bir yemek masası.. Ev sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak ve küçük alanlara sahip olanların verimli dekorasyonlara sahip olabilmesi için düşünülen akıllı mobilya teknolojisinin öne çıkan modellerini haberimizden inceleyebilirsiniz... Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı

Pendik'te Akıllı Şehircilik Binalara Uzanış Gösterdi!

Pendik'te Akıllı Şehircilik Binalara Uzanış Gösterdi!

Pendik, kentsel dönüşüme geleceğin teknolojisi beraberinde hazırlanmakta. Pendik Belediyesi tarafından Avrupa Birliği destekli uluslararası projeyle ilk olarak şehrin geneli kapsamında çalışmalar yaptığını 3B Akıllı Şehircilik modellemesi, şimdi tek tek binalar adına da kullanılabilecek.

Akıllı Şehirler Türkiye'yi Geliştirecek!

Akıllı Şehirler Türkiye'yi Geliştirecek!

Schneider Electric Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Caspar Herzberg, akıllı şehir projelerinin Türkiye için büyük bir fırsat niteliğinde olduğunu belirtti.. Akıllı Mobilyalar İle Ev Dekorasyonları Şimdi Daha Kullanışlı

Akıllı Referans Bina İnovasyon Merkezi İnşa Ediliyor!

Akıllı Referans Bina İnovasyon Merkezi İnşa Ediliyor!

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), İpekyolu Kalkınma Ajansı tarafından sağlanan ekonomik destekle birlikte Akıllı Referans Bina İnovasyon Merkezi (ARBİM)'i inşa ediyor.

BİM Xiaomi RedMi 5 Plus Akıllı Cep Telefonu İncelemesi

BİM Xiaomi RedMi 5 Plus Akıllı Cep Telefonu İncelemesi

Her geçen hafta tüketiciyi şaşırtacak farklı alanlardan pek çok ürünü tedarik ederek belirli tarihlerden itibaren ülke genelinde bulunan tüm mağazalarında satışa sunan BİM mağazalarının bu hafta yayınlamış olduğu BİM 11 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan bazı ürünleri sizle için mercek altına alıyoruz.