Akfen Bulvar Loft

Akfen Bulvar Loft
Editör: Ahmet Yaman Konut Projeleri 25 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Uzun zamandır birbirinden farklı projeleri takip edenler için Bulvar Loft mükemmel yeni daireler sunmaya devam ediyor. Yeni daireleri ile birlikte muhteşem girişimler sunmaya devam eden Bulvar Loft, en güzel yaşam farklarını da oluşturmaya devam ediyor. Ankara’da muhtşem yaşam alanları oluşturmaya devam edne Bulvar Loft, İncek’te mükemmel bir yaşam alanı oluşturuyor.

 

En güzel yaşam alanları ile göl manzarasını da beraberinde oluşturan Bulvar Loft, Ankara’nın en yaşanabilir durumunu da oluşturuyor. Her geçen gün birbirinden farklı yeni durumları ile dikkatleri çeken Bulvar Loft, Ankara’da hiç olmayan durumları da getirmeye devam ediyor. Birbirinden en yeni özellikleri site içerisine getiren Bulvar Loft, Ankaralılara unutulmaz anlar yaşatmayı amaçlıyor. Bu yıldan itibaren en güzel projeleri de hayata getirmeye devam eden Bulvar Loft birbirinden farklı yenilikleri de beraberinde getirmeye devam ediyor. En güzel aktivitelerin yer aldığı Bulvar Loft ile birlikte Ankaralılar her günlerini farklı geçirmeyi amaçlıyor.

 

Akfen Bulvar Loft Teslimat Tarihi Ne Zaman?

 

Uzun zamandır yapılması beklenen Bulvar Loft, Ankara’ya mükemmel bir uygulama getiriyor. Yüzme havuzu, fitness ve sauna gibi bir çok uyarlama getirmeye devam eden Bulvar Loft kendisi bünyesinde bulunan kişilere mükemmel anlar yaşatıyor. Ankara’da 2018’in Temmuz ayından itibaren teslim edilmesi amaçlanan Bulvar Loft, aynı zamanda lansmana özel fiyatlar da sunmayı amaçlıyor. Her geçen gün daha hızlı ilerleyen Bulvar Loft, birbirinden farklı alanları da oluşturmak için elinden geleni yapıyor.

 

Akfen Bulvar Loft Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

Ankara’da yapılması beklenen Bulvar Loft projesi fiyatları ile de dikkatleri çekiyor. Bulvar Loft ile alakalı olarak birbirinden yeni fiyatların belirlendiği şu günlerde ilk olarak 1+1 fiyatlarını belirleyen Akfen Holding, 290 bin liradan başlayan fiyatları satışa sunuyor. Bu sayede herkesin de kolay bir şekilde alım satım yapılabileceğini belirten Bulvar Loft’ta en büyük daire 1 milyon 378 bin liraya satışa sunuluyor.

 

Akfen Bulvar Loft İletişim Bilgileri ve Akfen Bulvar Loft Nerede

 

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Akfen Bulvar Loft, Ankara İncek’te yer almaya devam ediyor. Ankara’da yer alan İncek’in en güzel bölgesinde yer alan Bulvar Loft iletişim bilgileri şu şekilde;

 

Adres: Bulvar Loft Tanıtım Ofisi:
Kızılcaşar Mah. No: 7A/1
Yavuz Sultan Selim Bulvarı
İNCEK / GÖLBAŞI / ANKARA

 

İnternet Sitesi: https://bulvarloft.com.tr/

 

Bulvar Loft Özellikleri

 

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen Bulvar Loft, özellikleri ile de dikkatleri çekiyor. En yeni özellikleri ile şaşırtmaya devam eden Bulvar Loft, lokasyon olarak hem Ankara’dan uzak hem de Ankara’ya bir yakın bölge sunuyor. Her geçen gün en güzel özellikleri ile dikkatleri çeken Bulvar Loft, yüzme havuzu, spor alanları ve peyzaj bölgeleri ile herkesin en iyi şekilde aktivitelerden faydalanmasını amaçlıyor.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Akın 688 Eryaman Fiyatları

Akın 688 Eryaman Fiyatları

Tema Tasarım | Osgaka.com