Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!

truck

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, İstanbul üzerinde başlatmış olduğu "MY" konseptli konut projelerini Anadolu'ya götürüyor. Ağaoğlu, ilk olarak doğup, büyüdüğü yer olan Trabzon üzerinde ardından da Yalovza üzerinde 2.000.000.000 TL'yi geçen değere sahip proje üretimi gerçekleştirecek.

Ağaoğlu Şirketler Grubu ilk defa İstanbul sınırları dışarısında bir yere proje konumlandırıyor. Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ai Ağaoğlu, Türkiye'de bulunan tüm şehirlerin birbirinden güzel olduğunu fakat kendi şahsı adına memleketi olan Trabzon'un yerinin çok ayrı olduğuna değindi. Bu kapsamda Trabzon'da çok yüksek bir potansiyel keşfettiklerini aktardı.

Trabzon merkezde konutu ofisi ve oteli bulunan karma konseptde bir proje yapacak olduklarını aktaran Ağaoğlu, 200 dönümlük alan üzerinde bu projeyi konumlandıracak olduklarına dğeindi. Artı olarak bir de Yalova üzerine 700.000.000 TL değeri bulunan bir karma inşaat konumlandıracaklarına değindi. Söz konusu Trabzon ve Yalova üzerindeki projelerin toplam değerinin 2.000.000.000 TL'yi aşacak olduğunun altını çizek Ağaoğlu, bu projelerin pazarlamasını Ortadoğu'da gerçekleştireceklerini de belirtti. Ağaoğlu, Arapların bu iki şehre çok yoğun bir ilgi göstermekte olduklarını belirtti.

Ağaoğlu, Uludağ'da yapılan geleneksel basın toplantısında inşaat ve enerji yatırımlarına çok büyük bir hızla devam edecek olduklarını belirtti. 2016 yılında Hayatının hiçbir döneminde bu kadar zorlanmadığını belirtip, bürokrasiden şikayet eden Ağaoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından görevden alınmalar beraberinde bürokrasinin çok düşük de olsa hızlandığının altını çizdi.

Bürokrasının bir bölümünün temizlendiğine değinen Ağaoğlu, siyasiler ayağının durduğunu kaydetti. Kendilerinin iş adamı olduğunu ve hiçbir engelin yıldıramayacağını, duvar olsa aşacaklarını aktaran Ağaoğlu, bu yıl belediyeleri aşmaları durumunda 3-4 projeye başlayacak olduklarını kaydederek, Anadolu yakasında 2 projeye start verme arzularının olduğunu, birinin de Çekmeköy üzerinde yer aldığının altını çizdi.

Ağaoğlu, Bodurm'da yaşlı bakım merkezi projesinin bulunduğunu belirtti. Yine Ağaoğlu, markayı Türkiye sınırları dışına taşıma projelerinin bulunmakta olduğunu aktararak, Orta Doğu'dan, Asya'dan talep aldıklarına değindi. Ağaoğlu İran'a girme düşüncelerinin varlığından bahsetti.

"Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!" Yorumlar

"Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!" Benzer Haberler


Trabzon Dernekpazarı Kentsel Dönüşüm Başlıyor!

Trabzon Dernekpazarı Kentsel Dönüşüm Başlıyor!

Trabzon'un Dernekpazarı ilçe merkezinin kentsel dönüşüm projesi kapsamına alınmış olduğu belirtildi. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, "Yöresel mimariye özen gösterilerek ilçe merkezi modern ve sağlıklı bir yaşam alanı olarak yeniden dizayn edilecek." dedi.. Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!

Trabzon Kentsel Dönüşümle Değişme Sürecinde!

Trabzon Kentsel Dönüşümle Değişme Sürecinde!

Türkiye'nin en yoğun bir şekilde kentsel dönüşüm yapılan olan şehirlerinden biri olmakta olan Trabzon'da bu alanlara 7/24 aralıksız olarak son hızlarıyla bu projelere devam ediyorlar!

Trabzon Kentsel Dönüşümüne 950.000.000 TL Para Harcandı!

Trabzon Kentsel Dönüşümüne 950.000.000 TL Para Harcandı!

Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!. Trabzon'da 12 yıllık süreçte kentsel dönüşüm ve yenilenme projeleri çerçevesinde toplam olarak 1.645 bina kamulaştırıldı. ak sahiplerine ise toplam olarak ödenen para tutarı 950.000.000 TL olarak açıklandı.

Trabzon Tabakhane'de 533 Adet Bina Yıkıldı!

Trabzon Tabakhane'de 533 Adet Bina Yıkıldı!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Tabakhane kentsel dönüşüm bölgesinde kamulaştırılmış binaların yıkım işlemlerine devam etmekte. Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yıkım çalışmaları son hız devam ederken, gün içerisinde Hacıkasım bölgesi ve çevresi yıkım işlemine devam etti.. Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!

Trabzon Yenicuma TOKİ Sözleşme Dönemi Başladı

Trabzon Yenicuma TOKİ Sözleşme Dönemi Başladı

Konut inşa etme konusunda ülke çapında büyük başarılara imza atmış olan ve bu başarıları kendisini sürekli geliştirerek devam eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, yürütmekte olduğu çalışmalar kapsamında inşa edilen Trabzon Yenicuma kentsel yenileme kapsamındaki konutlar için sözleşme dönemine başlıyor.

Beyttürk'den Yalova'ya 5.000 Konutluk Proje!

Beyttürk'den Yalova'ya 5.000 Konutluk Proje!

Kimma Huizama Group, Beyttürk İnşaat ile ortak anlaşma imzaladı. Bu ortaklıkla Yalova'da 25.000 kişiye ev sahipliği yapacak olan, 5.000 konutluk proje yapacak.. Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!

Yalova'ya Gemi OSB Geliyor!

Yalova'ya Gemi OSB Geliyor!

Gemi Sanayicileri Derneği aracılığıyla Yalova üzerinde 1.400 dönüm üzerinde yapılacak olan Gemi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi için ilk harç mayıs ayı içerisinde atılacak.

Trabzon Tabakhane Vadisi Mayıs'ta İhaleye Çıkıyor!

Trabzon Tabakhane Vadisi Mayıs'ta İhaleye Çıkıyor!

TOKİ ve Trabzon Belediye işbirliği ile yürütülmekte olan Tabakhane Kentsel Dönüşüm Projesi çerçevesinde uygulama projesi tamamlanmış durumda. Pazarkapı'yı Kanuni Bulvarı'yla köprü konumda bağlayacak olan yol ise Mayıs ayı içerisinde ihaleye çıkıyor!