Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova’ya Konut Müjdesini Verdi!

Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova’ya Konut Müjdesini Verdi!
Editör: Ahmet Yaman Gündem 20 Mart 2017
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Ağaoğlu Şirketler Grubu ilk defa İstanbul sınırları dışarısında bir yere proje konumlandırıyor. Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ai Ağaoğlu, Türkiye’de bulunan tüm şehirlerin birbirinden güzel olduğunu fakat kendi şahsı adına memleketi olan Trabzon’un yerinin çok ayrı olduğuna değindi. Bu kapsamda Trabzon’da çok yüksek bir potansiyel keşfettiklerini aktardı.

Trabzon merkezde konutu ofisi ve oteli bulunan karma konseptde bir proje yapacak olduklarını aktaran Ağaoğlu, 200 dönümlük alan üzerinde bu projeyi konumlandıracak olduklarına dğeindi. Artı olarak bir de Yalova üzerine 700.000.000 TL değeri bulunan bir karma inşaat konumlandıracaklarına değindi. Söz konusu Trabzon ve Yalova üzerindeki projelerin toplam değerinin 2.000.000.000 TL’yi aşacak olduğunun altını çizek Ağaoğlu, bu projelerin pazarlamasını Ortadoğu’da gerçekleştireceklerini de belirtti. Ağaoğlu, Arapların bu iki şehre çok yoğun bir ilgi göstermekte olduklarını belirtti.

Ağaoğlu, Uludağ’da yapılan geleneksel basın toplantısında inşaat ve enerji yatırımlarına çok büyük bir hızla devam edecek olduklarını belirtti. 2016 yılında Hayatının hiçbir döneminde bu kadar zorlanmadığını belirtip, bürokrasiden şikayet eden Ağaoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından görevden alınmalar beraberinde bürokrasinin çok düşük de olsa hızlandığının altını çizdi.

Bürokrasının bir bölümünün temizlendiğine değinen Ağaoğlu, siyasiler ayağının durduğunu kaydetti. Kendilerinin iş adamı olduğunu ve hiçbir engelin yıldıramayacağını, duvar olsa aşacaklarını aktaran Ağaoğlu, bu yıl belediyeleri aşmaları durumunda 3-4 projeye başlayacak olduklarını kaydederek, Anadolu yakasında 2 projeye start verme arzularının olduğunu, birinin de Çekmeköy üzerinde yer aldığının altını çizdi.

Ağaoğlu, Bodurm’da yaşlı bakım merkezi projesinin bulunduğunu belirtti. Yine Ağaoğlu, markayı Türkiye sınırları dışına taşıma projelerinin bulunmakta olduğunu aktararak, Orta Doğu’dan, Asya’dan talep aldıklarına değindi. Ağaoğlu İran’a girme düşüncelerinin varlığından bahsetti.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com