Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!

truck

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, İstanbul üzerinde başlatmış olduğu "MY" konseptli konut projelerini Anadolu'ya götürüyor. Ağaoğlu, ilk olarak doğup, büyüdüğü yer olan Trabzon üzerinde ardından da Yalovza üzerinde 2.000.000.000 TL'yi geçen değere sahip proje üretimi gerçekleştirecek.

Ağaoğlu Şirketler Grubu ilk defa İstanbul sınırları dışarısında bir yere proje konumlandırıyor. Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ai Ağaoğlu, Türkiye'de bulunan tüm şehirlerin birbirinden güzel olduğunu fakat kendi şahsı adına memleketi olan Trabzon'un yerinin çok ayrı olduğuna değindi. Bu kapsamda Trabzon'da çok yüksek bir potansiyel keşfettiklerini aktardı.

Trabzon merkezde konutu ofisi ve oteli bulunan karma konseptde bir proje yapacak olduklarını aktaran Ağaoğlu, 200 dönümlük alan üzerinde bu projeyi konumlandıracak olduklarına dğeindi. Artı olarak bir de Yalova üzerine 700.000.000 TL değeri bulunan bir karma inşaat konumlandıracaklarına değindi. Söz konusu Trabzon ve Yalova üzerindeki projelerin toplam değerinin 2.000.000.000 TL'yi aşacak olduğunun altını çizek Ağaoğlu, bu projelerin pazarlamasını Ortadoğu'da gerçekleştireceklerini de belirtti. Ağaoğlu, Arapların bu iki şehre çok yoğun bir ilgi göstermekte olduklarını belirtti.

Ağaoğlu, Uludağ'da yapılan geleneksel basın toplantısında inşaat ve enerji yatırımlarına çok büyük bir hızla devam edecek olduklarını belirtti. 2016 yılında Hayatının hiçbir döneminde bu kadar zorlanmadığını belirtip, bürokrasiden şikayet eden Ağaoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından görevden alınmalar beraberinde bürokrasinin çok düşük de olsa hızlandığının altını çizdi.

Bürokrasının bir bölümünün temizlendiğine değinen Ağaoğlu, siyasiler ayağının durduğunu kaydetti. Kendilerinin iş adamı olduğunu ve hiçbir engelin yıldıramayacağını, duvar olsa aşacaklarını aktaran Ağaoğlu, bu yıl belediyeleri aşmaları durumunda 3-4 projeye başlayacak olduklarını kaydederek, Anadolu yakasında 2 projeye start verme arzularının olduğunu, birinin de Çekmeköy üzerinde yer aldığının altını çizdi.

Ağaoğlu, Bodurm'da yaşlı bakım merkezi projesinin bulunduğunu belirtti. Yine Ağaoğlu, markayı Türkiye sınırları dışına taşıma projelerinin bulunmakta olduğunu aktararak, Orta Doğu'dan, Asya'dan talep aldıklarına değindi. Ağaoğlu İran'a girme düşüncelerinin varlığından bahsetti.

"Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!" Yorumlar

"Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!" Benzer Haberler


Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, gelecek yıl içerisinde başlama hedefi koyduğu 4 yeni projesi için kollarını sıvamaya başladı yatırım bedeli olarak 3.000.000.000 $ yatırım yapmayı planlıyorlar. Projeler ise; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy üzerinde boy gösterecek.. Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!

Ağaoğlu Maslak 1453 fiyatları ve fiyat listesi

Ağaoğlu Maslak 1453 fiyatları ve fiyat listesi

Uzun zamandır merakla beklenen Ağaoğlu Masla 1453 fiyatları da yavaş yavaş belirleniyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Ağaoğlu Maslak 1453 nerede?

Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!. Ağaoğlu'nun en çok tartışılan projelerinden olan Ağaoğlu Maslak 1453, İstanbul'un en beğenilen lokasyonlarından birinde yer alıyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

Ağaoğlu Maslak 1453 kampanya ve ödeme fırsatları

Ağaoğlu'nun en temel projelerinden biri olan Ağaoğlu Maslak 1453, herkesi de şaşırtacak olan kampanyaları ile şaşırtıyor.. Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Birbirinden güzel projeleri ile İstanbul'un her yerine damga vuran Ağaoğlu'nun yeni projesi Bakırköy'de hayat buluyor. Pek çok isimin bir araya toplanmasını sağlayan ve pek çok kişinin de kolay bir şekilde ev sahibi olmasına olanak sunan Bakırköy Central Park, lokasyon olarak da beğeniliyor.

Ağaoğlu: Moody's Körfez parasının Türkiye'ye gelmesini istemiyor

Ağaoğlu: Moody's Körfez parasının Türkiye'ye gelmesini istemiyor

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Batı bankalarının "Türkiye’ye para aktarmayın, yatırım yapmayın" şeklinde Körfez yatırımcılarına resmi yazı gönderdiğini söylerken Moody's'in de Türkiye'ye para gelmemesi için kararlar aldığını belirtti.. Ağaoğlu, Trabzon ve Yalova'ya Konut Müjdesini Verdi!

Ağaoğlu İnşaat My Newwork

Ağaoğlu İnşaat My Newwork

İstanbul'un en iyi inşaat firmalarından biri olan Ağaoğlu İnşaat yine hiç beklenmedik bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor.

Ağaoğlu My City Bahçelievler fiyatları ve ödeme seçenekleri

Ağaoğlu My City Bahçelievler fiyatları ve ödeme seçenekleri

Her yaptığı proje ile muhteşem başarı yakalayan ve bu açıdan da farklılık oluşturmaya devam eden Ağaoğlu İnşaat, Avrupa Yakası'nın değerli bölgesi olan Bahçelievler'de muhteşem projeler üretmeye devam ediyor. Yeni projeler sayesinde Ağaoğlu İnşaat, pek çok kişiyi ev sahibi yapıyor.