Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?
Editör: Vahap AYZET Konut Projeleri 28 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Birbirinden güncel projelerin de merkezi olmaya devam Ataşehir her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Birbirinden farklı adımların atılması ile birlikte herkesin de daha kolay bir şekilde hayal etiği ofise ve eve kavuşmasını ön gören Ağaoğlu İnşaat birbirindne yeni girişimlerle kişiye özel taksit seçenekleri ve uygun peşinat garantisi veriyor.

 

Her zaman muhteşem girişimleri sayesinde beğenileri kazanan ve bu açıdan da büyük farkların oluşmasına olanak sunan Ağaoğlu, My New Work ile birlikte ofis anlayışını da değiştirmeye geliyor. İş ve finansın kalbi olan Ataşehir’de adım adım yükselişine devam eden My New Wortk projesi için satışlar da devam ediyor.

 

Ağaoğlu My New Work ne zaman teslim edilecek?

 

Ağaoğlu My New Work projesinde ofislerin yanı sıra çok kapsamlı bir eğlence merkezi de bulunuyor. Projenin yaklaşık 20 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. 113 bin metrekare kapalı bulunan proje, 21 katlı tek blok halinde yükseliyor. Projedeki ilk dört kattaki ofislerin büyüklüğü 106 ile 172 metrekare arasında değişiyor.

 

Mart 2017’de anahtar teslim sürecinin başlayacağı My New Work projesinde fiyatların 660 bin liradan başladığını ve daha yüksek rakamlara da ulaşabildiği bu anlamda da kişiye özel taksit seçeneğinin sunulduğu ifade edildi.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Exen İstanbul Fiyat Listesi

Exen İstanbul Fiyat Listesi

Tema Tasarım | Osgaka.com