Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 15 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul büyük ve köklü semtlerinden biri olan Bakırköy’de uzun zamandır inşa edilen Ağaoğlu Central Park, sizler için de farklılık oluşturuyor. Bakırköy’ün en güzel bölgesinde yer alan yeni bir site ile herkesi de memnun eden Ağaoğlu, yine bir marka değeri taşıyor. İsmine yakışan muhteşem bir proje ile hem Bakırköy’e hem de Bakırköy halkına hizmet eden Ağaoğlu, bu sayede sizlerin de merkezi oluyor.

 

Bu yılın en dikkat çeken projelerinden olan Ağaoğlu Central Park, yeşili merkez olarak benimsiyor. Bu proje sayesinde herkesin kolay bir şekilde doğa ile başbaşa olmasına olanak sunan Ağaoğlu, aynı zamanda kendi marka ismini taşıyan Central Park seçeneği ile de fark yaratıyor.

 

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

 

Bu yılın en beğenilen projelerinden olan ve uzun zamandır Bakırköy’ün beklenen projelerinden olan Ağaoğlu Central Park fiyatları 455 bin liradan başlıyor. 1+0 seçenekleri ile müşterilerin karşısına çıkan Ağaoğlu Central Park’ta her bütçeye ve her aileye uygun evler bulunuyor.

 

Sizlerin rahat etmesi için farklı adımlar atan Ağaoğlu Central Park, aynı zamanda yüzme havuzları, uzun peyzaj alanları sayesinde de farklılık oluşturuyor. Bu yıldan itibaren sizler de farklı bir bölgede rahat oturmak istiyorsanız, seçeneklerinizi Ağaoğlu Central Park’tan yana kullanabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com