A101 Yağ Ölçerli Dijital Baskül İncelemesi

A101 Yağ Ölçerli Dijital Baskül İncelemesi
Editör: Zeynep Kaya Aktüel 16 Temmuz 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 26 Temmuz 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda yer alan Felix markalı Yağ ölçer özelliği bulunan baskül özellikle spor yapanlar ve kendiyle ilgili her ayrıntıyı noktası noktasına öğrenmek isteyenlerin dikkatini çekiyor. 

Maks Ölçüm

A101’e 26 Temmuz tarihi itibarıyla gelecek olan Felix markalı bu ürün, 150 kilograma kadar doğru ölçüm yapmakta olup, 150 kg’dan sonrasında ölçüm yapamıyor hatta bozulabiliyor. O yüzden +150 kg bireyler için önermiyoruz. Fakat 150 kg’dan düşük ağırlığa sahip herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. 

Hassasiyet 

100 gram hassasiyeti bulunan bu ürün, rakiplerine kıyasla en hassas ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Rakipleri derken diğer dijital basküller değil, denk fiyatında olan yağ ölçerli basküllerden bahsediyorum. 

Aşırı Yük Uyarısı

Cihazda aşırı yük uyarısı bulunuyor. Herhangi bir şekilde kalibrasyonunda veya herhangi bir şeyde bozulma riski gibi bir durum veya ağırlık oluşursa cihazda hemen uyarı ikaz ışığı yanıyor.

Düşük Pil Uyarısı 

Cihazın pili düştüğünde yine uyarı verilmektedir.

Diğer Özellikler

Baskülde vücut yağ ve su hesaplama, 10 farklı hafıza kaydı, otomatik resetleme ve kapanma, 4 farklı hassas algılayıcı, LCD ekran ve rahat okunabilir görüntüleme özellikleri bulunuyor. Yani bu fiyata alabileceğiniz en fonksiyonel yağ ölçerli baskül diyebiliriz. Peki nedir fiyatı?

Fiyat 

Cihaz 26 Temmuz 2018 tarihiyle birlikte tüm A101 mağazalarında satışa sunulacak. Fiyatı ise 39.95 TL olarak belirlendi. 

A101 Yağ Ölçerli Dijital Baskül İncelemesiYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com