A101 Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu İncelemesi

A101 Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 9 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Ülkenin en büyük market zincirleri arsında ilk sıralarda yer alan A101 mağazaları her hafta tüketicinin talep etmiş olduğu ve ihtiyacı olabileceğini düşündüğü farklı alanlardan pek çok ürünü düzenli olarak tüm Türkiye genelinde bulunan mağazalarında satışa sunuyor. bu geleneği sürdürmeye devam eden A101 mağazaları geçtiğimiz saatler içinde yeni bir Aktüel Katalog yayınladı

A101 10 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu ürünü hattında teknik özelliklere gelin birlikte bakalım.

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu

5,5” IPS HD Ekran

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonunun ekran kısmı 5,5 inç büyüklüğe sahipken IPS ekran teknolojisi ile üretilmiştir. Sizlere daha net ve kaliteli görüntü sunması amacı ile HD çözünürlüğe sahiptir.

3 GB RAM

Gerçekleştirdiğiniz işlemler sırasında hızlı ve takılmadan kullanım sunmak amacı ile Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu üzerinde 3 GB kapasiteli RAM bulunmaktadır.

32 GB Dahili Depolama Alanı

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu ile çektiğiniz resim, video ve müziklerinizi rahat bir şekilde saklayabileceğiniz 32 GB kapasiteli bir dahili depolama alanına sahiptir.

A101 Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu İncelemesi

16 MP Ön 13 MP Arka Kamera

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu ile güzel geçirdiğiniz zamanları ölümsüzleştirebilmeniz için 16 MP çözünürlük kalitesine sahip ön kamera ve 13 MP çözünürlük kalitesine sahip arka kamera bulunmaktadır.

Parmak İzi Okuyucu

Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu bilgilerinizin ve dosyalarınızın güvenliği için parmak izi okuyucu sistemine sahiptir.

3080 mAh Batarya

Ortalama bir kullanım performansı ile bir günü rahatça çıkarabilmenize imkan veren 3080 mAh kapasiteli batarya bulunmaktadır.

4,5 G teknolojisini destekleyen Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu çift sim kart ile çalışabiliyor. Android 7.0 işletim sistemi ile gelen Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu 1.4 GHz 8 çekirdekli işlemciye sahiptir. 2 yıllık garanti süresi bulunan Xiaomi Redmi Note 5A Prime Akıllı Cep Telefonu A101 mağazalarında sadece 899,00 TL satış fiyatına sahiptir.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com