A101 TOSHIBA 50″ SMART SAD UHD LED TV İncelemesi

A101 TOSHIBA 50″ SMART SAD UHD LED TV İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 5 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Türkiye’de hemen hemen her kesme hitap eden, Aktüel başlığı altında normal fiyatından daha düşük fiyatlarla ürünleri müşterilerle buluşturan A101, 7 Haziran Aktüel’inde TOSHIBA 50″ SMART SAD UHD LED TV’yi de paylaştı. Aktüel raflarına gidip bu ürünü almadan önce incelememizi okuyup, avantajlarını, dezavantajlarını görebilir ve ürünü bilinçli şekilde alıp ya da almayıp, doğabilecek sorun ve problemlerin önüne geçebilirsiniz. 

A101 TOSHIBA 50" SMART SAD UHD LED TV İncelemesi

İsterseniz başlayalım;

3 HDMI, 2 USB Girişi!

3 farklı HDMI girişi bulunan televizyonumuz, 2 farklı USB girişi ve aynı zamanda 1 adet Scart girişiyle karşınıza çıkıyor. USB girişi çoğu televizyonda 1 tane, bundan dolayı flash bellek takarsanız başka bir şey takamıyorsunuz. Bu televizyonda USB girişinin 2 tane olması avantaj niteliği taşıyor. 

HDR10 ile Birlikte DV Desteği

Ürünü cazip kılan en güzel ayrıntılardan biri bu olsa gerek. HDR10, bir çeşit kalite ibaresidir. Yani şöyle diyebiliriz, 4K, 1080P gibi çözünürlüklerin yanı sıra birde HDR10 var. UHD Alliance tarafından geliştirilen HDR10 ve Dolby Vision teknoloji bulunan TV’lerde kalite normal TV’lere kıyasla bir üst segmentte. 

Ücretsiz Montaj!

Sizlerde biliyorsunuz ki, marketlerde satılan bu tip ürünlerin en büyük sıkıntısı montajlama. Bazıları montajlamadan anlayabilir fakat çoğu kişi bu tip işlerde zorluk çekmekte. A101 bunun da önüne geçerek ücretsiz montaj hizmeti sunarak, televizyonu alanlarla kolaylık sağlıyor.

Vestel Servis Garantisi!

Ürüne 3 yıl Vestel servis garantisi sunuluyor. Herhangi bir firma kaynaklı sorunda garanti işlemleri gecikmeksizin hemen halloluyor. Bu kapsamda içiniz rahat, gönlünüz ferah olsun. Garantiden yana herhangi bir sorununuz yok. 

Duvar Askı Aparatı Yok!

Ürünün eksisi olarak değerlendirebileceğimiz bir eksiklik. Duvar askı aparatı maalesef ürün içerisinden çıkmıyor. 50 TL’lik gibi bir fiyatla elektronik marketlerden duvar askı aparatı alabilirsiniz.

Bluetooth!

Bluetooth’un var olarak gösterilmesi abes kaçmış. Çünkü bu üründe bluetooth yok. Gerekli bildiriler yapıldı düzeltileceğinin onayı alındı. Maalesef, ürünümüzde Bluetooth bulunmamakta. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com