A101 TOSHIBA 43L2863DAT 43″ FULL HD SMART LED TV İncelemesi

A101 TOSHIBA 43L2863DAT 43″ FULL HD SMART LED TV İncelemesi
Editör: Hasan Aker Aktüel 20 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101’e 28 Haziran 2018 tarihinden itibaren gelecek olan TOSHIBA markalı 43L2863DAT modelindeki 43 inçlik FULL HD Smart Led TV, fiyatıyla dikkat çekiyor. A101 tarafından ücretsiz montaj hizmeti sunulan televizyonda dahili hd uydu alıcısı, 3 adet HDMI girişi, 2 adet USB girişi, 1 adet scart girişi, netflix, bluetooth, wlan özellikleri de bulunuyor. 

3 yıl boyunca VESTEL Türkiye garantisi altında olan televizyon, sunulan fiyatıyla orta gelir düzeyine sahip olanlar için çok ideal bir televizyon diyebilirim. 

Dilerseniz genel olarak televizyonun incelemesine geçelim;

Dahili HD Uydu Alıcısı

Televizyonda yer alan dahili HD uydu alıcısı ile, ek bir masraf edip uydu alıcısı almanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda görüntüyü HD olarak sunması da, televizyonun özelliklerini birebir çalıştırmasına olanak tanıyor. Televizyonunuz isterseniz 4k olsun, 4k’lık televizyona daha düşük bir uydu alıcısı bağlarsanız, performans düşüklüğü yaşarsınız. Fakat bu televizyonda böyle bir dert yok.

3 ADET HDMI, 2 ADET USB, 1 ADET SCART GİRİŞİ

Genel olarak bu fiyatlara satılan televizyonlara baktığımızda, giriş sayısı bu kadar fazla olmuyor. Fakat başlıkta da belirttiğim gibi, 3 farklı HDMI, 2 farklı USB ve 1 tane scart girişi size yetecek hatta artacaktır. 

NetFlix

Netflix dünyaca ünlü bir dizi platformu. Türkiye’de PUHU TV gibi hizmet veren Netflix, dünyanın en ünlü dizilerinin bağlı olduğu kanal olarak düşünülebilir. Birbirinden güzel Game Of Thrones, Breaking Bad gibi dizilerin yer aldığı bu platform da hazır bir şekilde size geliyor.

Wlan / Bluetooth

Bilgisayarınız wlan özelliği sayesinde uzaktan internete bağlanabiliyor. Yani Smart TV’nin getirdiği internet ve Youtube özelliğini sonuna kadar kablo derdiniz olmadan kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda fiyata bakıldığında rakiplerine göre Bluetooth özelliğinin olması da ayrı bir artı diyebiliriz. Bluetooth sayesinde birçok işlem yapabilirsiniz. Elektronik eşyalarınızı televizyonla eşleştirerek ortak çalıştırabilirsiniz. (Hoparlör, telefon, bilgisayar v.b.)

Ücretsiz Montaj

Televizyon A101’den evinize kadar geliyor ve montajlanıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan montaj hizmeti sizi büyük bir yükten kurtarıyor diyebilirim.

3 YIL GARANTİLİ

Elektronik ürünlerde 3 yıllık garanti pek rastlanılan bir durum değil. Genel olarak 2 yıl veriliyor. VESTEL bu televizyona öyle güveniyor ki, garanti süresini 3 yıla çıkarmış. Garanti kapsamında da herhangi bir şekilde kullanıcı hatası diye geri iade durumu yok. Eğer gerçekten firmadan kaynaklanan bir sıkıntı varsa ortada, firma tarafından tüm sıkıntıları giderilmekte, eğer giderilemezse tamamen 0 ürünle değişim yapılmaktadır. 

Bu tüm özelliklerini saydığımız televizyonun fiyatı 28 Haziran 2018 tarihinden itibaren tüm A101 mağazalarında 1 haftalığında sadece 1.649 TL. Kaçırmayın derim.

A101 TOSHIBA 43L2863DAT 43" FULL HD SMART LED TV İncelemesi

Editör Yorumu

Bana bu televizyona ihtiyacın olsa alır mısın deseniz, kesinlikle evet diyeceğim. Çünkü fiyatına göre performansı, kalitesi güvenilir. Markası da eskilerden beri sağlamlığıyla bilinen TOSHIBA olunca üstüne diyecek bir şey kalmıyor. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com