A101 TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk İncelemesi

A101 TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk İncelemesi
Editör: Melih SANCAK Aktüel 10 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her zaman en iyi kalite ve en iyi fiyat anlayışı ile çalışan A101 her hafta temin ettiği ve tüketicinin beğenisine sunduğu ürünlere bu hafta yenilerini ekleyerek yine farklı alanlardan onlarca ürünü Aktüel Kataloglarında sıralamış. Geçtiğimiz günler içerisinde yayınlanan A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlerin inceleme haberlerini hazırlarken bu haberimizde ise 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer alan TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk ürünü oluyor.

TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk

Bazı dosyalarınızı, film video ve fotoğraflarınızı, evrak ve uygulama gibi verileri bilgisayarınızda tutmak güvenli bir yol olsa da bilgisayarınızın bozulması ya da çalışması durumlarında bu bilgilerin tamamını kaybedebilirsiniz. Bu sebepten ötürü taşınabilir bir depolama alanında bu verileri saklamak daha doğru bir yöntem olacaktır. Şimdi de taşınabilir depolama alanı sunan TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk ürününün teknik incelemesini gerçekleştirelim.

A101 TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk İncelemesi

USB 2.0

TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk USB bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlanabilirken bu bağlantı noktasında kullanacağınız USB portunun 2.0 versiyonuna sahip olması durumunda veri gönderimini en iyi şekilde yapmaktadır.

USB 3.0

Günümüz teknolojisinde en iyi USB portu olarak bilinen USB 3.0 versiyonunu da destekleyen TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk bilgisayarınıza bağladığınız zaman üzerinde yer alan bildirim ışığı beyaz yanıyor ise USB 2.0 bağlantısı var anlamına gelirken üzerindeki bildirim ışığı mavi olarak yanıyor ise USB 3.0 bağlantısı gerçekleşmiş anlamına gelmektedir.

A101 TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk İncelemesi

Tak Çalıştır Özelliği

TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk ile bilgisayarınızı bağladığınız zaman ek bir uygulamanın bulunmasına gerek olmaksızın hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kompakt Tasarım

TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk 2.5 inçlik kasa büyüklüğü ile şık tasarımı sayesinde taşıma kolaylığı sağlamaktadır.

A101 TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk İncelemesi

2 yıl garanti kapsamında olan TOSHIBA 2.5” 1 TB Canvio Basic Taşınabilir Hard Disk kredi kartlarına 6 taksit seçeneği ile 199,00 TL fiyata sahip bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com