A101 Spor Ürünleri İncelemesi ve Yorumları

A101 Spor Ürünleri İncelemesi ve Yorumları
Editör: Ahmet Yaman Aktüel 10 Mayıs 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Tüketici memnuniyeti ve mutluluğuna önem veren A101 mağazaları bu yönde sıkı bir çalışma içerisindedir. Uzun zamandan beri tüketiciye en iyi ürünü en iyi fiyatla sunmak için çalışan A101 normal ürünlerin yanı sıra teknolojik ürünlerden ev tekstili ürünlerine kadar farklı alanlardan ürünleri Aktüel Katalogları ile tanıtıyor. Geride bıraktığımız günler içerisinde yayınlanan A101 17 Mayıs Aktüel Kataloğu içerisinde yer alan ürünlere gelin birlikte bakalım.

Spor Ürünleri

Giderek ısınan havalar ile birlikte biraz vücudumuzu şekillendirmemiz gerekiyor. İşte bu noktada bize yardımcı olacak spor ürünleri de A101 17 Mayıs 2018 Aktüel Kataloğunda yer almaktadır. Şimdi isterseniz bu ürünleri inceleyelim.

Altis Eliptik Bisiklet

Dışarıda bisiklet sürmek istemeyen ve koşmak istemeyen kişiler için evlerinde rahat bir şekilde kalori yakmaları için yardımcı olan Altis Eliptik Bisiklet hız bilgisi, zaman bilgisi, mesafe bilgisi ve yakılan kalori bilgisi gibi sizi yakından ilgilendiren bilgileri, LCD ekran tasarımına sahip bildirim paneli üzerinden göstermektedir. 100 kg taşıma kapasitesine sahip olan Altis Eliptik Bisiklet ürününü bu kg sınırının üzerinde birinin kullanması halinde üründe arıza meydana gelebilir.

Ayarlanabilir pedal sertlik kademesi ile istediğiniz yoğunlukta spor yapabilirken daha rahat bir şekilde kullanabilmek için Altis Eliptik Bisiklet ürününün koltuğunu da kendi boyunuza göre konumlandırabilirsiniz. 2 yıl garanti kapsamında olan Altis Eliptik Bisiklet ürününe kredi kartlarına 8 taksit imkanı ile 349,00 TL ödeyerek evinizim baş köşesine geçirebilirsiniz.

Altis Futbol Topu

Arkadaşlarınız ile eğlenceli ve rekabet dolu futbol maçları yapabileceğiniz Altis Futbol Topu sadece 12,95 TL’dir.

Altis Voleybol Topu

Güzel bir voleybol turnuvası düzenleyip arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Altis Voleybol Topu 11,50 TL fiyatı ile A101 mağazalarında sizleri beklemektedir.

Altis Basketbol Topu

Arkadaşlarınız ile kıran kırana bir basketbol maçı yapmanıza imkan tanıyan Altis Basketbol Topu da 11,50 TL şeklindedir.

A101 Spor Ürünleri İncelemesi ve Yorumları

Altis Metal Basketbol Çemberi

18 mm kalınlığına sahip metal çember profil türden malzeme ile imal edilmiştir. Duvar ya da pano gibi dik zeminlere montajı kolay bir şekilde gerçekleştirilebilirken paketinden montaj için gerekli olan tüm malzemeler gelmektedir. Altis Metal Basketbol Çemberi sadece 69,95 TL etiket fiyatına sahiptir.

Neopren El / Ayak Bilekliği

Beydana gelen el bileği ya da ayak bileği sakatlıkları için ya da meydana gelmesini önlemek için kullanılan bu ürün sadece 5,95 TL’ye sizin olabilir.

Egzersiz Matı

Şınav ve mekik çekmek için kullanabileceğiniz gibi yoga gibi egzersizler için kullanabileceğiniz 10 mm kalınlığındaki Egzersiz Matı 24,95 TL’ye spor malzemelerinizin arasına girmek için bekliyor.

Muya Bay / Bayan Spor Ayakkabı

Spor salonlarında kullanabileceğiniz Muya Bay / Bayan Spor Ayakkabı 37 numara ile 43 numara arasında değişen ayak numarası çeşitleri ve termotaban özelliği ile sadece 29,95 TL fiyata sahiptir.

Halı Saha Ayakkabısı

36 numara ile 44 numara arasında değişkenlik gösteren ayak numaralarına sahip olan Halı Saha Ayakkabısı sadece 27,95 TL etiket fiyatı ile A101 mağazalarında sizleri bekliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com