A101 Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi İncelemesi

A101 Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi İncelemesi
Editör: Vahap AYZET Aktüel 12 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101 21 Haziran kataloğunda yer alan Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi, A101 aktüel ürünler listesine ne zaman girerse girsin, saldırıya uğramış gibi hemen tükeniyor. Bu denli çok sevilen bir ürün de aktüel ürünlerle birlikte sık sık müşterilere sunuluyor.

Müşteri yorumlarına bakıldığında gayet kaliteli ve sorunsuz olduğu görülen ürün fiyatı 349.00 TL olarak belirlenmiş durumda. 

42 cm eni 34.5 yüksekliği bulunan dikiş makinesinin ağırlığı 6.5 kg. Hafif olduğundan dolayı da ev hanımları tarafından sıkça tercih edilen bu üründe 7 farklı dikiş ve dekoratif desen yer almakta. 

3 farklı adımda dikiş yapabilen makine, serbest kol dikişi ve dikey makara kullanımı imkanı tanıyor. Makineyle aynı zamanda geri dikiş de yapabiliyorsunuz. Bunun yanında kolaylık olarak masura sarma derdi ortadan kalkıyor. Tek adımda iğne hareketini durdurup masura sardırabiliyorsunuz. 

Makine aynı zamanda çok seri ve sessiz bir çalışma prensibine sahip. Bundan dolayı uzun saatler boyunca çalışmanızın ardından artık kafanızda “dınn dınn” diye sesler olmayacak. 

Düğme, fermuar, overlok dikişi yapabilen makine aynı zamanda çift iğne kullanarak yan yana paralel dikiş dikebilme imkanını da alıcılarına sunuyor. 

4 kademede ilik açabilen makine, 4 farklı adım ve genişlikte zigzag çizdiriyor ve işaretlik iplik geçirme yolları sunuyor.

A101 Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi İncelemesi

Editör Yorumu:

Ev hanımları için kesinlikle alınması gereken bir ürün. Fiyatı piyasaya göre 20-30 TL daha ucuz. 21 Haziran’ın ardından bence en yakın A101 mağazasından ürünü temin etmeniz, sizin yararınıza olacaktır. Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com