A101 Sinbo STM - 5813 Elektrikli Çay Seti İncelemesi

A101 Sinbo STM - 5813 Elektrikli Çay Seti İncelemesi

23 Ağustos 2018

23 Ağustos 2018 tarihli A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalog içerisinde birçok ürün dikkat çekerken, en çok dikkat çeken ürünlerden biri olan Sinbo markalı STM - 5813 modelindeki elektrikli çay seti, tarafımıza incelenmesi yönünde gönderilen ürünlerin en başında yer alıyor. Gelin bakalım özelliklerine ne varmış ne yokmuş?

2200 W Güç

2200 W gücündeki  bu elektrikli çay seti, su ısıtma ve çay demleme noktasında gücüyle sizi memnun edecektir. Yüksek gücüyle birlikte suyu hızlı bir şekilde ısıtmaya yarayan Sinbo elektrikli çay setinin performans noktasındaki yorumlarına baktığımızda olumsuz bir yorum göremedik. Genel olarak ürünü öven yorumlar bulunuyor.

Hazneler

1.7 Litrelik paslanmaz çelikten üretilen su ısıtıcısı bulunan ürünün, 0.7 litrelik paslanmaz çelikten üretilen demliğide bulunuyor. Bu sayede herhangi bir şekilde paslanma ve yıpranma gibi durumlarla karşı karşıya kalmayacaksınızdır. 1.7 litrelik kapasiteyle ortalama olarak 14- 15 bardak çay alabileceğiniz bu ürünün hazneleri gerçekten çok sağlam

Otomatik Kapanma ve Sıcak Tutma

Su kaynatma modunu açtığınızda yeterli sıcaklığa ulaşıldığında elektrikli çay seti kendini otomatik olarak kapatmaktadır. Kendini otomatik olarak kapatması içerisinde suyun soğuyacağı anlamına gelmez. Aynı zamanda belirli derecede ısı sağlayarak yine suyun soğumasının da önüne geçmektedir. 

Aşırı Isınma ve Susuz Çalışma Emniyeti

Aşırı ısınma durumunda ve susuz çalışma durumunda kendini otomatik olarak kapatan elektrikli çay seti, herhangi bir şekilde yanma, patlama gibi durumlarla karşılaşmayacaktır. Çünkü bu emniyet sistemiyle birlikte bu asla mümkün değil.

Garanti

2 yıl boyunca garanti kapsamında olan elektrikli çay seti firma kaynaklı doğan herhangi bir sorunda, ya da yerine getirilmeyen herhangi bir özellik varlığında ücretsiz olarak onarım, değişim hizmetiyle birlikte satılmaktadır.

A101 Sinbo STM - 5813 Elektrikli Çay Seti İncelemesi

Fiyat

Ürün 99.00 TL karşılığında satılıyor. Aynı zamanda World, Bonus ve Maximum kartlara özel 8 taksit imkanıda bulunuyor. Eğer ürünü taksitli olarak satın almak isterseniz taksitli fiyatı 103.00 TL olacaktır. 

Etiketler : Aktüel