A101 SEG SDF 2451 DERİN DONDURUCU İncelemesi

A101 SEG SDF 2451 DERİN DONDURUCU İncelemesi
Editör: Nezaket DURU Aktüel 12 Haziran 2018
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

A101’e 21 Haziran’dan sonra gelecek SEG markalı SDF 2451 modelli derin dondurucu, yaz aylarında briktirdiğiniz yiyecekleri küflenmeden, kokmadan, bozulmadan kış aylarına muhafaza etmenizde size büyük oranda yardım sağlayacaktır. Özellikle çabuk bozulan yiyecek türü olan etler için biçilmiş kaftan olan bu ürünün toplamda 6 çekmecesi ve 220 litrelik brüt hacmi bulunuyor.. 

6 ÇEKMECELİ

Genel olarak derin donduruculara bakacak olursak 3 çekmeceli ve 5 çekmeceli şeklinde satılırlar. Fakat A101 SEG Derin Dondurucu tamı tamına 6 çekmeceyle birlikte satılıyor. 6 çekmecenin olması demek, daha fazla saklama alanı ve daha fazla yiyecek demek. 

220 LİTRE ALAN

220 Litrelik alandan bahsettik. Bu kadar büyük bir alan küçük aileler için yersiz olacaktır. O yüzden kışlık yiyeceğiniz fazlaysa ve derin dondurucunun kapasitesinin büyük olmasına gerçekten çok ihtiyacınız varsa bu ürünü alın. Çünkü ürün güzel, büyük bunlar iyi şeyler ama yakacağı elektrik de büyük olacaktır. Bu yüzden gereksiz yere ihtiyaç dışı almak pek de akıl karı değil.

 

2 YIL GARANTİ

799.00 TL‘ye A101’e gelecek olan bu ürün ev kadınlarının ilgisi dahilinde. Fiyatı emsallerine göre ucuz fakat genel anlamda pahalı olan SEG marka derin dondurucu 2 yıl boyunca VESTEL garantisi altında. Herhangi bir arıza, problem veya sorun olduğunda VESTEL servisi size bu konuda 2 yıl boyunca aralıksız bir şekilde yardımcı olacaktır. 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com